Vicdansız anne, ilişkisini kurtarmak için 4 günlük bebeğini su kanalına attı - Son Dakika

Vicdansız anne, ilişkisini kurtarmak için 4 günlük bebeğini su kanalına attı

30.11.2020 10:02

Guatemala'da 18 yaşındaki Alexia Lopez, sevgilisiyle ayrılmak istemediği için 4 günlük bebeğini su kanalına attı. Korkunç eylemi yaptıktan sonra her şeyi annesine itiraf etmesi üzerine harekete geçen ekipler bebeğin cansız bedenine ulaşırken, Lopez ifadesinde bebeğin babasının sevgilisi olmadığını gerekçe göstererek ailesinden çekindiğini söyledi.

18 yaşındaki Alexia Lopez, 4 aydır sevgili olduğu Jose Clemente (28) ile ilişkisine engel olduğunu düşündüğü 4 günlük bebeğini su kanalından aşağıya attı.

HIZLA OLAY YERİNDEN UZAKLAŞTILAR

Huehuetango'da sabaha karşı 5.45 civarında bir su kanalının yanından geçen araçlar genç bir kadın ile bir adamın bir havluya sarılı bebeği su yoluna attığını görerek dehşete düştü. Genç kadın, bebeği attıktan sonra hızla olay yerinden uzaklaştı.

BEBEĞİN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Lopez, eve gidip yaşananları annesine itiraf etti. Dehşete düşen anne, itfaiye ekibine haber verdi ve komşularla birlikte torununu aramaya başladı.

Talihsiz bebeğin cansız bedenin ulaşıldı.

Genç anne, ilişkisini kurtarmak için 4 günlük bebeğini su kanalına attı

BEBEK SEVGİLİSİNDEN DEĞİL

Lopez, ihbar üzerine 27 Kasım'da tutuklandı. Genç kadın ifadesinde, bebeğin babasının sevgilisi Clemente olmadığını ve ailesinin bebeği bilmesini istemediği için böyle bir şey yaptığını söyledi.

Genç anne, ilişkisini kurtarmak için 4 günlük bebeğini su kanalına attı
Vicdansız anne, ilişkisini kurtarmak için 4 günlük bebeğini su kanalına attı

Son Dakika Dünya Vicdansız anne, ilişkisini kurtarmak için 4 günlük bebeğini su kanalına attı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Son Dakika: Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a saldırıda bulunan 2 şüpheli gözaltına alındı 17 yaşındaki TikTok fenomeni cinayet şüphelisi oldu: Annesi ve amcasını öldürdü Falçatalı saldırıya uğrayan Ukraynalı kadın dehşet anlarını anlattı: Saçımı tuttu, yüzümü kesti Milli Piyango'nun işletme hakkını 10 yıllığına devralan Demirören, Azerbaycan piyangosunu da yönetecek Sevgilisinin şiddetinden kaçmak isterken yalınayak kapıda kalan kadın, "Adam dövünce ceza var ama beni dövünce yok" diyerek isyan etti Minibüs şoförü "Son param üzülerek harcıyorum" yazılı 20 TL'nin sahibini arıyor Kadir Şeker'in öldürdüğü Özgür Duran'ın ailesinin avukatı: Gizli tanığın ifadesiyle dosya bambaşka bir hal alacak Marketten çaldığı 5 kangal sucukla kıskıvrak yakalandı