Genç DJ, Platformdan Düşüp Öldü - Son Dakika

Genç DJ, Platformdan Düşüp Öldü

01.01.2012 17:50
Genç DJ, Platformdan Düşüp Öldü

Yılbaşı eğlencesinde platformdan düşen 21 yaşındaki DJ Sercan Özdemir, doktorların tüm çabasına karşın yaşamını yitirdi.

Çanakkale'nin Kepez Beldesi'nde Belediye tarafından düzenlenen yeni yıl eğlencesinde platformdan düşen 21 yaşındaki DJ Sercan Özdemir, doktorların tüm çabasına karşın yaşamını yitirdi. Yapılan otopside Özdemir'in beyin kanamasına bağlı olarak yaşamını yitirdiği belirlendi. Öte yandan, kiloları nedeniyle askere alınmayan Özdemir'in yaklaşık 9 aydır sıkı bir diyet yaptığı ve askere gidebilmek için 20 kilo verdiği öğrenildi.

Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen yeni yıl eğlencesi programı için hazırlık yapan DJ Sercan Özdemir, dengesini yitirerek platformdan düştü. Panikle etraftan yardım isteyen grup üyelerinin imdadına, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Hastanesi'nde görevli üç doktor yetişti. Kardiyoloji, Acil ve Dahiliye servislerinde görevli hekimler kalp masajı yaptıkları Özdemir'in hayat fonksiyonlarını geri döndüremedi, bu arada 112 acil servisten de yardım istendi. Sağlık ekipleri Özdemir'i ambulansla Çanakkale Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Burada yapılan müdahalelere rağmen Özdemir, kurtarılamadı. Yapılan otopsideki ilk bulgulara göre, Özdemir'in, beyin kanamasına bağlı olarak yaşamını yitirdiği bildirildi.

ASKERE GİTMEK İÇİN DİYET YAPIYORDU

Genç DJ Özdemir'in yaklaşık bir yıl önce son askerlik yoklamasında fazla kilolu olduğu için silah altına alınmadığı, bunun üzerine yaklaşık 9 aydır sıkı bir diyet uyguladığı, 20 kilo verip 115 kiloya düştüğü belirtildi.

Kadir ve Selime Özdemir çiftinin tek çocuğu olan Sercan Özdemir'in cenazesi, doğum yeri olan Çanakkale merkeze bağlı Halileli Köyü'nde ikindi namazının ardından köy mezarlığında toprağa verildi.

Genç DJ, Platformdan Düşüp Öldü
Genç DJ, Platformdan Düşüp Öldü
Genç DJ, Platformdan Düşüp Öldü

YORUMLAR
500
DJ Yusuf Başaran: 'Elektronik müzik dünya müziğinde daha köklü bir geçmişe sahip' DJ Yusuf Başaran: 'Elektronik müzik dünya müziğinde daha köklü bir geçmişe sahip' Türk Telekom akıllı enerji yönetim platformunu hayata geçirdi! Türk Telekom akıllı enerji yönetim platformunu hayata geçirdi! Doğan Taşdelen kimdir? Doğan Taşdelen öldü mü, ne zaman öldü? Doğan Taşdelen aslen nereli? Doğan Taşdelen kimdir? Doğan Taşdelen öldü mü, ne zaman öldü? Doğan Taşdelen aslen nereli?
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Genç DJ, Platformdan Düşüp Öldü - Son Dakika


Advertisement