Son Dakika Haberleri: Genç Futbolculara Çağlar Sürprizi

Genç Futbolculara Çağlar Sürprizi

3 yıl önce

Almanya’da turnuvaya katılan Altınordu Futbol Meslek Okulu futbolcularını ziyaret eden Freiburg’lu milli futbolcu Çağlar Söyüncü, gençlere önemli tavsiyelerde bulundu.

Genç Futbolculara Çağlar Sürprizi, System.String[]
Almanya'da turnuvaya katılan Altınordu Futbol Meslek Okulu futbolcularını ziyaret eden Freiburg'lu milli futbolcu Çağlar Söyüncü, gençlere önemli tavsiyelerde bulundu.

Altınordu'dan yetişip Bundesliga ekiplerinden Freiburg'a transfer olan Çağlar Söyüncü, Freiburg, Hoffenheim, Stuttgart, Aarau, Friedschafen ve Basel ile maçlar oynamak üzere Almanya'ya giden Altınordu Futbol Meslek Okulu (AFMO) U15 ve U17 takımı oyuncularına sürpriz bir ziyaret yaptı. Basel karşılaşması öncesinde 2 takımın kamp yaptığı otele gelen genç savunma oyuncusu, küçük futbolcularla yemek yedi, idari ve teknik ekiple hasret giderdi.

Gençlere önemli tavsiyelerde bulunan milli futbolcu, "Bugün Bundesliga'da oynuyorsam, bunu Altınordu'da sistemin bir parçası olmama, çok çalışmama, adanmama, inanmaya ve disiplinime borçluyum. Sizler de benimle aynı yolda yürüyorsunuz. Bir gün A Takım forması giyip borcunuzu ödedikten sonra bu kulübün misyonuna uygun olarak transfer yapacaksınız. Şunu hiç unutmayın, iyi insan ve iyi vatandaş olmadan iyi futbolcu olamazsınız. Freiburg'a geldikten sonra bunun önemini çok daha iyi kavradım" dedi. - İZMİR
Haber Yayın Tarihi: 16.11.2016 11:16 Kaynak: İHA

YORUMLAR


YKS Türkiye birincisi: Şöyle bir bakayım dedim, böyle oldu Baba oğul omuz omuza vatan nöbetinde! Ekrem İmamoğlu: Böyle bir yere çocuğum, eşim girmez