Son Dakika Haberleri: Genç Kadın 11 Gündür Kayıp

Genç Kadın 11 Gündür Kayıp

8 yıl önce

Adana'da eşinden boşandıktan sonra 2 çocuğuyla birlikte yaşamını sürdüren 37 yaşındaki kadından 11 gündür haber alınamıyor.

Genç Kadın 11 Gündür Kayıp, System.String[]

Adana'da eşinden boşandıktan sonra 2 çocuğuyla birlikte yaşamını sürdüren 37 yaşındaki kadından 11 gündür haber alınamıyor.


Edinilen bilgiye göre, eşinden boşandıktan sonra 2 çocuğuyla birlikte merkez Seyhan ilçesi, Yeşilyurt Mahallesi'nde yaşamını sürdüren Bilgi Can, 19 Ocak 2012'de sabahleyin işe gitmek için evden ayrıldıktan sonra bir daha geri dönmedi. Yakınları bir gün sonra bağlı bulundukları polis merkezine ve Cumhuriyet Başsavcılığı'na dilekçe vererek Can'ın kayıp olduğunu bildirdi.


22 yaşındaki oğlu Caner ve 17 yaşındaki oğlu Serkan ile birlikte yaşarken esrarengiz bir şekilde kaybolan genç kadınına 11 gündür ulaşılamıyor.


Metal Sanayi Sitesi'nde bir yemek şirketinde çalışan Can'ın iş arkadaşları da onun hayatından endişe ediyor. Yakınları ve çocukları genç kadının biran önce bulunmasını istiyor. - ADANA

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 11:57 Kaynak: İHAEditörün hatası, Fatih Portakal'a özür üstüne özür diletti
PKK tarafından 4 yıl önce kaçırılan asker, ailesine mektup gönderdi Bebek dünyaya gelince ortaya çıktı! Mide bulandıran tecavüz iddiası