Son Dakika Haberleri: Genç Kadın "Kocamla Yattın" Deyip Rus Sunucuyu Dakikalarca Dövdü

Genç Kadın "Kocamla Yattın" Deyip Rus Sunucuyu Dakikalarca Dövdü

3 gün önce

Rusya'da genç bir kadın, "Kocamla yattın" deyip TV sunucusu Larisa Shamanova'yı ofisinde dövdü. O anlar anbean kaydedildi.

Televizyon sunucusu Larisa Shamanova yasak aşk skandalı ile  Rusya gündemine oturdu. Kocasıyla yattığını, yasak aşk yaşadığını iddia edip ofisini basan Fatima Sazarukova isimli kadın, ünlü ekran yüzünü dövdü.

DAKİKALARCA DÖVDÜ

Kocasını elinden kapmakla suçladığı Larisa Shamanova'yı saçlarından çekerek tartaklayan Fatima Sazarukova'nın görüntüleri sosyal medyada büyük bir hızla yayıldı.  Rusya'daki sağlık şovuyla televizyon izleyicilerinin evlerine konuk olan Larisa Shamanova ise skandal iddialarla ilgili açıklama yaptı.

"BENİMLE EVLENMEK İSTEDİĞİNİ DÜŞÜNMÜŞ"

Shamanova; 'İki yıl önce çıkmaya başlamıştık. Fakat ilişkimiz uzun sürmedi. Çünkü Fatima Sazarukova beni arayarak Bay Semeniv ile evleneceğini söylemişti. bu telefondan sonra ilişkimizi sona erdirdim ve o zamandan beri onunla görüşmedim.Ancak kısa süre önce ayrılmışlar. Bir şekilde onun benimle birlikte olduğunu ve
benimle evlenmek istediğini düşünmüş.' diyerek iddiaların asılsız olduğunu söyledi.

POLİS SORUŞTURMA BAŞLATTI

Görüntülerin sosyal medyada yayılmasıyla harekete geçen polis ekipleri ise öfkeli eş Fatima Sazarukova için ceza soruşturması başlattı.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR (1)

Bir Döneme Damga Vuran Aysun Kayacı'dan Geriye Oryantal Dansı Kaldı Davalık Olan Gülben Ergen ve Erhan Çelik Uzlaşmaya Varmadı
Didem Soydan, Tanıtım İçin Üstsüz Poz Verdi Savaşçı Dizisinde Kılıç Timi Sınır Ötesinde Sıkışıp Kalıyor