Genç kadın sokakta göğsünden vurulmuş halde bulundu - Son Dakika

Genç kadın sokakta göğsünden vurulmuş halde bulundu

26.10.2021 16:06
Genç kadın sokakta göğsünden vurulmuş halde bulundu

Isparta'da Hülya Arsever, sokakta göğsünden vurulmuş halde bulundu. Yanında bir tabanca da bulunan Arsever'in, intihar ettiği üzerinde duruluyor.

Saat 12.30 sıralarında Eğirdir Adayolu Caddesi'nde otogar yakınındaki otobüs yazıhanesi yanında silah sesini duyanların ihbarı üzerine polis ekipleri bölgeye intikal etti.

GÖĞSÜNDEN VURULMUŞ HALDE BULUNDU

Ekipler, 39 yaşındaki Hülya Arsever'i göğsünden vurulmuş halde cansız bedenini buldu. Sağlık ekipleri, Arsever'in cansız bedenini morga kaldırdı.

Hülya, sokakta göğsünden vurulmuş olarak ölü bulundu

YANINDA BULUNAN SİLAH İNCELENİYOR

Arsever'in yanında ayrıca bir tabanca da bulundu. Mahalle halkı, Arsever'in otogar civarında bir süre dolaştığını, ardından silah sesi duyduklarını söyledi.

Hülya, sokakta göğsünden vurulmuş olarak ölü bulundu

İNTİHAR ETMİŞ OLABİLECEĞİ TAHMİN EDİLİYOR

Hayatını kaybeden Arsever'i tanıdığını belirten Recep Çevikçelik, "Hanım, aile dostum, ağabeyim diyeceğim kişinin eşiydi. Cevizin kabuğunu doldurmayacak bir nedenle bu oldu" dedi. Arsever'in, eşiyle bir süredir anlaşmazlık yaşadığı ve bu nedenle bunalıma girdiği ileri sürüldü. Polis, olay ile ilgili soruşturma başlattı.

Genç kadın sokakta göğsünden vurulmuş halde bulundu
Genç kadın sokakta göğsünden vurulmuş halde bulundu

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Genç kadın sokakta göğsünden vurulmuş halde bulundu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Atanamayan öğretmen İYİ Parti grubunda konuştu: Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum, markette çalışıyorum 12:53 Atanamayan öğretmen İYİ Parti grubunda konuştu: Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum, markette çalışıyorum Sigara isteyen şahsa 12:34 Sigara isteyen şahsa "Kullanmıyorum" diyen Çinli bıçaklandı Tüpraş'tan yatırım açıklaması: 2050 yılına kadar ise toplamda 10 milyar dolar yatırım gerçekleştirmeyi hedefliyoruz 12:28 Tüpraş'tan yatırım açıklaması: 2050 yılına kadar ise toplamda 10 milyar dolar yatırım gerçekleştirmeyi hedefliyoruz
Karısının boğazını keserek öldüren şahıs, kapıya bıçakla 12:18 Karısının boğazını keserek öldüren şahıs, kapıya bıçakla "Sonunuz geldi, ölün" diye yazmış Karısının yasak aşkını öldüren şahıs: Babam da aldatma mevzusundan annemi öldürmüştü 11:43 Karısının yasak aşkını öldüren şahıs: Babam da aldatma mevzusundan annemi öldürmüştü Tesisatçı, tıkalı su giderinde altın bileklik buldu 11:39 Tesisatçı, tıkalı su giderinde altın bileklik buldu
Rusya'da insan yiyen adam paniğe neden oldu 11:28 Rusya'da insan yiyen adam paniğe neden oldu Müslüme'nin ağabeyi gazetecilerin sorularına 10:56 Müslüme'nin ağabeyi gazetecilerin sorularına "Ben konuşamıyorum, rahat değilim" dedi
Advertisement