Son Dakika Haberleri: Genç kadını müstehcen fotoğraflarla tehdit edip para isteyen adamın, geçimini bu yöntemle sağladığı ortaya çıktı

Genç kadını müstehcen fotoğraflarla tehdit edip para isteyen adamın, geçimini bu yöntemle sağladığı ortaya çıktı

3 gün önce

Kendisini iş adamı olarak tanıtan adam, evlilik vaadiyle kandırdığı kadının müstehcen görüntülerini kaydetti. Adamın evli olduğunu öğrenen kadın ayrılmak isteyince adam müstehcen fotoğraflarla tehdit edip para istedi. Yapılan inceleme sonucu kendisine iş adamı diyen şahsın geçimini bu şekilde sağladığı ortaya çıktı.

Genç kadını müstehcen fotoğraflarla tehdit edip para isteyen adamın, geçimini bu yöntemle sağladığı ortaya çıktı, System.String[]

İddiaya göre, uzun yıllardır Almanya'da yaşayan ve hemşirelik yapan A.D. kendisini iş adamı olarak tanıtan Y.K. ile tanıştıktan sonra ilişki yaşamaya başladı. Ancak Y.K'nın evli olduğunu öğrenen A.D. ayrılmak isteyince olanlar oldu. A.D. ilişkileri süresince kendisinin gizlice müstehcen görüntülerini çekerek şantajla para isteyen Y.K'dan şikayetçi oldu. Yapılan inceleme sonucu Y.K'nın iş adamı olmadığı ve geçimini bu şekilde sağladığı gün yüzüne çıktı.

GEÇİMİNİ BU ŞEKİLDE SAĞLIYORMUŞ

A.D'nin avukatı Aydın Mollaoğlu aracılığıyla savcılığa sunduğu suç duyurusu dilekçesinde, Y. K.'nın kadınları evlenme vaadiyle kandırdığı ve birlikte olduktan sonra müstehcen fotoğraflarla para istediği anlatıldı. Dilekçede, Y.K.'nın geçimini bu şekilde sağlayan, başka bir işte çalışmayan, Almanya adli makamlarınca hakkında bu konuda işlem ve arama kararı olan bir kişi olduğu belirtildi.

EŞİYLE BİRLİKTE HAREKET EDİYORMUŞ

Dilekçede, şüphelinin eşi Y.K. ile fikir ve eylem birliği içerisinde hareket ettiği de öne sürüldü. Y.K'nın gizli düzenekler kurarak kayıt altına aldığı mahrem görüntüleri A.D'nin yakın çevresine göndereceğini söyleyerek şantajla 40 bin euro para istediği anlatılan dilekçede, şüphelinin gizli çekilmiş görüntüleri A.D'nin ağabeyi M.D'ye göndermesi üzerine A.D'nin bir miktar parayı şüpheliye verdiği ancak şüphelinin yüklü miktarlarda para istemeye devam ettiği anlatıldı.

SOSYAL MEDYADAN FOTOĞRAFLARI YAYMIŞ

Y.K'nın daha fazla para alamayınca mağdur A.D'nin tüm yakın çevresine çektiği müstehcen görüntüleri gönderdiği, A.D. adına Facebook hesabı açarak müstehcen fotoğrafları burada yaydığı ve halen bu eylemlerine devam ettiği anlatıldı. A.D. İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi'nin 20 Kasım 2019 kararı ile Y.K. hakkında 3 ay süre ile uzaklaştırma kararı aldı. Y.K.'nın bu kararı ihlal etmesi üzerine A.D. savcılığa başvurarak Y.K'nın zorlama hapsine karar verilmesini istedi.

Haber Yayın Tarihi: 03.12.2019 08:11 

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Eşinin kaynar su dökerek yaktığı kadın, o anları anlattı: Yapma diye yalvardım
Berlin'de bir Türke ait döner dükkanın duvarına gamalı haç çizildi Hülya Avşar'a benzerliğiyle dikkat çekti! Melisa Şenolsun, yeni imajıyla sosyal medyayı salladı Hindistan'da bir kadın tecavüzle suçladığı erkekler tarafından yakıldı