Son Dakika Haberleri: Genç Kadının Karnını Keserek, Bebeğini Çaldılar

Genç Kadının Karnını Keserek, Bebeğini Çaldılar

4 ay önce

Brezilya'nın güneydoğusundaki Joao Pinheiro şehrinde, bir ağaca dikenli tellerle bağlanan genç kadının, karnı kesilerek sekiz aylık bebeği çalındı.

Brezilya'da yaşayan 23 yaşındaki Mara Cristiana da Silva bir ağaca dikenli telle bağlandı, karnı bıçakla kesilerek sekiz aylık bebeği çalındı.

Tüyler ürperten olay, Brezilya'nın güneydoğusundaki Joao Pinheiro'yu sarstı. Polis ekipleri, genç kadının cesedini yol kenarında bir ağaca bağlanmış halde buldu.

BEBEĞİ ÇALANIN KOCASI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Anne adayını kaçırıp öldüren ve karnındaki bebeğini çalan ise, Angelina Rodrigues ve kocası Roberto Gomes da Silva.

Mara Cristiana'yı öldüren Angelina Rodrigues, kucağında bebekle Sao Lucas'taki bir hastaneye koştu, yeni doğum yaptığını söyledi ve doktorlar alarma geçirildi.

KATİL KADIN POLİSE TÜM YAPTIKLARINI İTİRAF ETTİ

Ancak bir gün sonra cesedin bulunmasıyla soruşturma başlatan polis, kısa sürede olayı çözdü. Katil kadın, polise tüm yaptıklarını itiraf etti.

Polis, cinayet sırasında Angelina Rodrigues'in yanında kocasıyla birlikte üçüncü bir kişinin daha olduğunu tahmin ediyor.


YORUMLAR


Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu Takım Elbiseyle Simit Satıyor! Bu Simitçiyi Gören Takdir Ediyor

2. Lig Ekibi Gaziantepspor, Ligden Çekilme Kararı Aldı