Son Dakika Haberleri: Genç Kadının Telefonunu Konuşurken Çaldılar

Genç Kadının Telefonunu Konuşurken Çaldılar

8 yıl önce

Adana'da banka önünde genç bir kadının telefonunu konuşurken kapkaç yöntemiyle çalan zanlılar, 5 dakika sonra yakalandı.

Genç Kadının Telefonunu Konuşurken Çaldılar, System.String[]

Adana'da banka önünde genç bir kadının telefonunu konuşurken kapkaç yöntemiyle çalan zanlılar, 5 dakika sonra yakalandı.


Alınan bilgiye göre, merkez Yüreğir ilçesi Mobilyacılar Sitesi'ndeki bir banka şubesinin önünde cep telefonuyla konuşan İpek Efe'nin (22) arkasından yaklaşan Aziz A. ve Ferhat D, genç kadının elinden telefonunu alarak hızla uzaklaştı. Çevredeki vatandaşların yardımıyla Efe'nin durumu polise bildirmesinin ardından bölgede zanlılara yönelik araştırma başlatıldı.


Yaklaşık 5 dakika sonra Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ile Yüreğir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, eşkale uygun iki kişiyi yakaladı. Zanlıların, suçunu itiraf ederek, cep telefonunu polise verdikleri belirtildi.


Zanlılar ve genç kadın, ifadeleri alınmak üzere Köprübaşı Polis Merkezi'ne getirildi. Efe, ne olduğunu anlayamadan konuştuğu sırada telefonunun çalındığını belirterek, "Elimden telefonu alıp koşarak uzaklaştılar, şaşırıp kaldım. Ne olduğunu anlayamadım. Bu kadar kısa sürede yakalanabileceklerini tahmin bile etmiyordum" dedi.


Zanlıların, çeşitli suçlardan kayıtlarının bulunduğu öğrenildi.


- ADANA

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 02:20 Kaynak: AAMeteoroloji'den beklenen haber geldi! Yeni haftada kar var
Kara Cuma'da firmaların fiyat oyunu ifşa oldu Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk duyurdu: Lisede sınıfta kalma geri geliyor