Son Dakika Haberleri: Genç Mühendis, Arkadaşının Evinde Kendini Tavana Astı

Genç Mühendis, Arkadaşının Evinde Kendini Tavana Astı

2 ay önce

İstanbul Ataşehir'de kız arkadaşının ailesiyle sorun yaşadığı öğrenilen bilgisayar mühendisi, arkadaşının evinde kendini asarak yaşamına son verdi.

Ataşehir'de genç bilgisayar mühendisi, gece gittiği arkadaşının evinde kemerle tavana asılı halde ölü bulundu.

TAVANA KEMERLE ASILI HALDE BULUNDU

Olay, saat 12.00 sıralarında Bakkalköy Mahallesi Kayışdağı Caddesi Kuzu Sokak'ta bulunan 5 katlı bir binanın giriş katında meydana geldi. Evin sahibi Ertuğ Gözeri, akşam misafir olarak kendisine gelen ve geceyi yalnız geçiren üniversiteden arkadaşı Batuhan Emir Çetinkaya (26)'yı, tavana kemerle asılmış halde buldu. Ertuğ Gözeri, durumu polise bildirdi. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

ARKADAŞLARI VE YAKIN ÇEVRESİNİN İFADESİNE BAŞVURULDU

Sağlık ekipleri, yaptıkları kontrollerde Batuhan Emir Çetinkaya'nın hayatını kaybettiğini belirledi. Polis olay yeri inceleme ve savcı incelemesinin ardından Çetinkaya'nın cenazesi Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi. Polis, Çetinkaya'nın arkadaşları ve yakın çevresinin ifadesine başvurdu.

KIZ ARKADAŞININ AİLESİ İLE SORUN YAŞIYORMUŞ

İfadeler kapsamında, Kanada'da yaşayan bilgisayar mühendisi Batuhan Emir Çetinkaya'nın, kız arkadaşının ailesi ile sorunlar yaşadığı ve ailenin çiftin birlikteliklerine izin vermediği anlaşıldı. Çetinkaya'nın bu nedenle bunalıma girerek intihar etmiş olabileceği değerlendiriliyor.

Polis olayla ilgili çalışması sürüyor.


YORUMLAR


Avrupa'nın En Büyük Beyaz Eşya Üreticilerinden İtalyan Candy Hoover Group Artık Çinlilerin Usta Sanatçı Müşerref Akay, Katıldığı Programda Hangi Siyasi Partiyi Desteklediğini Açıkladı

Son Dakika! İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu: Sorumluluktan Kaçmayacağımı Genel Başkan'a İlettim