Genç Oyuncu Dilara Öztunç, Ateşli Pozlarıyla Instagram'ı Sallıyor - Son Dakika

Genç Oyuncu Dilara Öztunç, Ateşli Pozlarıyla Instagram'ı Sallıyor

28.03.2017 11:29

2008 yılı Türkiye 3. güzeli ve oyuncu Dilara Öztunç, verdiği ateşli pozlarla sosyal medyayı adeta sallıyor. Öztunç'un pozları binlerce kişi tarafından beğeniliyor.

28 yaşındaki genç oyuncu Dilara Öztunç, Instagram'ı aktif bir şekilde kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Öztunç yürek hoplatan pozları ile sosyal medyayı adeta kasıp kavuruyor.

GÜZEL OLDUĞU KADAR CESUR DA

Dilara Öztunç, güzelliğinin yanı sıra kaplan ve yılan ile verdiği pozuyla cesaretli yanını da gösterdi.

DİLARA ÖZTUNÇ KİMDİR?

Dilara Öztunç, 17 Mart 1989 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Ailesinin tek çocuğudur. Babası Can Osman Öztunç AKM'de Opera Sanatçısıdır. Üniversite eğitimini Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Oyunculuk Bölümü'nde gördü. Öztunç, üniversite yıllarında oyunculuk kariyerine adım attı. İlk olarak 2007 yılında 'Elif'in Günlüğü' dizisinde rol aldı. 2008 yılında bir güzellik yarışmasına katıldı ve Türkiye 3.sü oldu. Bir çok dizide rol aldı, reklam filmlerinde, kliplerde ve katalog çekimlerinde de bulundu.

İşte Dilara Öztunç'un o paylaşımı:


Genç Oyuncu Dilara Öztunç, Ateşli Pozlarıyla Instagram'ı Sallıyor

Son Dakika Magazin Genç Oyuncu Dilara Öztunç, Ateşli Pozlarıyla Instagram'ı Sallıyor - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan ordusu Ermenistan askerlerinin bıraktığı tank ve mühimmatları ele geçirdi Bakan Yardımcısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan Charlie Hebdo'ya Fransızca küfürler etti Doğal gazın ardından bir müjde daha geldi! Ağrı'da altın rezervi bulundu "Gel mangal yapalım" diyen babasının davetine katılamadan ölüm haberini aldı Usta oyuncu Hikmet Karagöz, birkaç yakınının katıldığı törenle sessiz sedasız defnedildi Yörüklerin develerle kış yurdu göçü başladı! Çoluk çocuk 25 gündür yoldalar Trans bireylerin tekme tokat kavgası! Çocuklara uyuşturucu teklif eden şahsı öldüresiye dövdüler Sokakta şarkı söylediği görüntüler ortaya çıkan Aleyna Tilki ilk kez konuştu: Sokaktakileri geri çevirmemek lazım