Genç Yazar Eren Demir Son Yolculuğuna Uğurlandı - Son Dakika

Genç Yazar Eren Demir Son Yolculuğuna Uğurlandı

17.07.2014 15:27
Genç Yazar Eren Demir Son Yolculuğuna Uğurlandı, System.String[]

Ataköy’de 10’uncu kattaki evlerinden aşağı düşerek hayatını kaybeden “dünyanın en genç ikinci yazarı” 16 yaşındaki Eren Demir son yolculuğuna uğurlandı.

Ataköy'de 10'uncu kattaki evlerinden aşağı düşerek hayatını kaybeden "dünyanın en genç ikinci yazarı" 16 yaşındaki Eren Demir son yolculuğuna uğurlandı.

12 yaşındayken kaleme aldığı 'Kristal Kılıç' adlı fantastik romanla ismini duyuran ve aynı zamanda "dünyanın en genç ikinci yazarı" ünvanını alan Eren Demir, geçtiğimiz gün oturdukları Ataköy 4. Kısım'daki binanın 10'uncu katından düşerek hayatını kaybetmişti. Lise son sınıf öğrencisi Demir için bugün Ataköy 5. Kısım Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene Eren Demir'in babası Prof. Dr. Türkay Demir, annesi Psikiyatrist Demet Demir, aile yakınları, sevenleri ve okuduğu kolejden okul arkadaşları katıldı.

Oğlunun tabutu başında oturan anne gözyaşlarına boğuldu. Sinir krizi geçiren anneyi yakınları güçlükle sakinleştirdi. Ayakta durmakta güçlük çeken anne Demet Demir, yakınlarının desteyi ile töreni izledi. Burada öğle vaktinde kılınan cenaze namazının ardından son kez helallik alınan Demir'in cenazesi hep birlikte omuzlanarak cenaze aracına konuldu.

Eren Demir'in cenazesi daha sonra buradan alınarak defnedilmek üzere Silivrikapı'da bulunan aile kabristanına götürüldü.

Öte yandan Eren Demir'in arkadaşları kendisinin çok neşeli ve sevecen olduğunu ve iddia edildiği gibi intihar ettiğine ihtimal vermediklerini söyledi.

Eren Demir'in bir yakını, "Eren çok güzel genç bir çocuktu. Dünyanın en küçük ikinci yazarıydı. Sanki hiçbir şey yetiştiremeyecek gibi her şeye erken başlamış demek ki. Kötü bir şaka gibi geldi, inanamadık. Eren'e ve ailesine çok üzüldük" dedi. - İSTANBUL

Genç Yazar Eren Demir Son Yolculuğuna Uğurlandı
Genç Yazar Eren Demir Son Yolculuğuna Uğurlandı
Genç Yazar Eren Demir Son Yolculuğuna Uğurlandı
Genç Yazar Eren Demir Son Yolculuğuna Uğurlandı
Genç Yazar Eren Demir Son Yolculuğuna Uğurlandı
Genç Yazar Eren Demir Son Yolculuğuna Uğurlandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Genç Yazar Eren Demir Son Yolculuğuna Uğurlandı - Son Dakika


Son Dakika

Cüneyt Özdemir, Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: 5 tane galericiyle baş edemiyorsun, Doğu Akdeniz'de ne yapacaksın? Son Dakika: Türkiye'de 27 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 177 kişi vefat etti, 29 bin 845 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Yeni koronavirüs genelgesi! Derneklerin ve STK'ların her türlü etkinlikleri 3 ay süreyle yasaklandı Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Bakan Koca, vaka sayısı yüzde 100 artan 5 ili paylaşıp uyardı: Tedbirin olmadığı yerde tehdit devam ediyor Taksici, oğlunu ziyarete gittiği cezaevi önünde 9 kurşunla öldürüldü Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal? Son Dakika: Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. tur eşleşmeleri belli oldu