Genç Yetenekler 'Yaşama Yol Ver'me Konusunda Bilgilendirildi - Son Dakika

Genç Yetenekler 'Yaşama Yol Ver'me Konusunda Bilgilendirildi

27.07.2017 16:30
Genç Yetenekler 'Yaşama Yol Ver'me Konusunda Bilgilendirildi, System.String[]

Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen ‘Yaşama Yol Ver’ kampanyası kapsamında yaz spor okullarına katılan genç yeteneklere bilgilendirme yapıldı.

Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen 'Yaşama Yol Ver' kampanyası kapsamında yaz spor okullarına katılan genç yeteneklere bilgilendirme yapıldı.

Adıyaman Sağlık Müdürlüğü tarafından yürütülen 'Yaşama Yol Ver' kampanyasına Adıyaman Spor-Der Başkanlığı tarafından açılan yaz okullarındaki öğrencilerde katıldı. Sağlık Müdürlüğü yetkilileri öğrencilere 'Minik 112' sunumu yapılarak bilgilendirme yapıldı. Eğitim sonunda şapka, broşür ve kalem setleri dağıtıldı.

Adıyaman Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Emin Taş, Halk Sağlığı Müdürü Dr. H. Mustafa Kutlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Fikret Keleş, Spor-Der Başkan Yardımcısı ve Anadolu Hayad Genel Başkanı Yusuf Babar ve sporcular etkinliğe katıldı.

Eğitim sonunda Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Emin Taş, kampanya ile ilgili bilgi vererek, Spor-Der'in her yıl yapmış olduğu bu tür sosyal duyarlılık projeleri ve bu projelere verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Spor-Der Başkan Yardımcısı ve Anadolu Hayad Genel Başkanı Yusuf Babar, katılımcıların tamamına teşekkür ederek, bu tür organizasyonların çocukların belleklerine kazındığını ve hafızalarından hiç kayıp olmadığını söyledi.

Spor-Der Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Bozkurt tarafından Adıyaman Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Emin Taş, Halk Sağlığı Müdürü Dr. H. Mustafa Kutlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Fikret Keleş'e Spor-Der formalarından takdim edildi. - ADIYAMAN

Genç Yetenekler 'Yaşama Yol Ver'me Konusunda Bilgilendirildi
Genç Yetenekler 'Yaşama Yol Ver'me Konusunda Bilgilendirildi
Genç Yetenekler 'Yaşama Yol Ver'me Konusunda Bilgilendirildi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Genç Yetenekler 'Yaşama Yol Ver'me Konusunda Bilgilendirildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan işgalinden kurtarıldı Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı