Genç Yeteneklerden Dev Konser - Son Dakika

Genç Yeteneklerden Dev Konser

13.01.2017 16:49
Genç Yeteneklerden Dev Konser, System.String[]

ÇAĞDAŞ Eğitim Vakfı (ÇEV) öncülüğünde 2009 yılında başlayan "Forte 24 Genç Yetenek" projesi kapsamında 13 Şubat Pazartesi günü İstanbul'da "2017 Gala Konseri" verilecek.

ÇAĞDAŞ Eğitim Vakfı (ÇEV) öncülüğünde 2009 yılında başlayan "Forte 24 Genç Yetenek" projesi kapsamında 13 Şubat Pazartesi günü İstanbul'da "2017 Gala Konseri" verilecek. Genç yetenekler, bu özel gecede sahneyi Halit Ergenç ve Zuhal Olcay ile paylaşacak.

Kültür ve sanat alanında çok değerli isimlerin desteği ile hayata geçirilen "Forte 24 Genç Yetenek" projesi, sanatın farklı alanlarındaki yetenekli öğrencileri "2017 Gala Konseri" ile desteklemeyi sürdürecek. Proje yararına, dünyaca ünlü keman sanatçısı Prof. Dr. Cihat Aşkın'ın sanat yönetmenliğinde, orkestra şefi İbrahim Yazıcı'nın yönetimindeki senfoni orkestrası eşliğinde verilecek "2017 Gala Konseri", 13 Şubat Pazartesi günü Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi (PSM) ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Genç yetenekler, bu özel gecede sahneyi Halit Ergenç ve Zuhal Olcay ile paylaşacak.

Haldun Dormen'in "Kutup Yıldızları" projesi adına onur konuğu olarak ev sahipliği yapacağı gecede, Nebil Özgentürk tarafından özel hazırlanan kısa film gösteriminin yanı sıra fotoğraf sanatçısı Ebru Ceylan'ın objektifinden yansıttığı "Kutup Yıldızı" fotoğrafları da sergilenecek.

Konser, Forte24 projesini en başından beri destekleyen ve hayatlarını kaybeden Yaşar Kemal, Prof. Halil İnalcık, Prof. Oktay Sinanoğlu, Şakir Eczacıbaşı, Burhan Doğançay, Müşfik Kenter, Behruz Çinici, Alaeddin Asna ve Tarık Akan anısına düzenlenecek.

- İstanbul

Genç Yeteneklerden Dev Konser
Genç Yeteneklerden Dev Konser
Genç Yeteneklerden Dev Konser
Genç Yeteneklerden Dev Konser
Genç Yeteneklerden Dev Konser

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Genç Yeteneklerden Dev Konser - Son Dakika


Son Dakika

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay koronavirüse yakalandı Son Dakika! Bilim Kurulu, Bakan Koca başkanlığında "Aşı" gündemiyle toplanıyor Yıkılmış metruk evde insan kafatası ve kemikler bulundu Çaykur Rizespor'un eski futbolcusu Abarhoun, 31 yaşında hayatını kaybetti İsmail Küçükkaya İmamoğlu'na suikast olayında resmi belgeyi canlı yayında okudu Tıp dünyası ABD'li anne ve kızını konuşuyor: Aralarında 1 yaş var İran'a karşı Türkiye'nin eline üç koz birden geçti! Doğal gazda büyük indirim kaçınılmaz oldu Otomobil içerisindeki kadının yüzüne tekme attı! Dehşet anları kamerada