Gençler, Gençlik Merkezi Dönem Sonu Etkinliğinde Buluştu - Son Dakika

Gençler, Gençlik Merkezi Dönem Sonu Etkinliğinde Buluştu

01.01.2014 10:58
Gençler, Gençlik Merkezi Dönem Sonu Etkinliğinde Buluştu, System.String[]

Konya Büyükşehir Belediyesi Kılıçarslan Gençlik Merkezi'nin sergiler ve konserlerin yer aldığı kursların dönem sonu etkinliği ilgiyle izlendi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Kılıçarslan Gençlik Merkezi tarafından Genç Kart Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında kursların dönem sonu etkinliği düzenlendi.

Selçuk Üniversitesi'nde düzenlenen etkinliğe Konya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Abdülmelik Ötegen, Kılıçarslan Gençlik Merkezi Müdürü Alper Oral, Gençlik Meclisi Başkanı Muhammed Emin Şahin, Kılıçarslan Gençlik Merkezi üyeleri ile öğrenciler katıldı.

Kılıçarslan Gençlik Merkezi ebru, resim ve fotoğrafçılık kursu öğrencilerinin yaptığı eserlerden oluşan serginin açılışıyla başlayan program, enstrüman kursu öğrencilerinin halk müziği konseri ile devam etti.

Etkinliğin son bölümünde dünyaca ünlü kanun sanatçısı ve bestekar Göksel Baktagir ile ses sanatçısı Eda Karaytuğ sahne aldı. Programda Göksel Baktagir ve ekibinin icra ettiği eserler ile Eda Karaytuğ'un seslendirdiği şarkılar ilgiyle takip edildi.

Gençler, Gençlik Merkezi Dönem Sonu Etkinliğinde Buluştu

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Gençler, Gençlik Merkezi Dönem Sonu Etkinliğinde Buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çocukların tüfekle oyunu ölümle bitti Yunanistan Başbakanı Miçotakis: Türkiye ile sorunları çözemezsek mahkemeye başvururuz Son Dakika: KKTC'de 5 büyüklüğünde deprem Yeşilçam'ın emektar ismi Oktay Yavuz, 78 yaşında hayatını kaybetti Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Otomobilin far bölümlerine ve yakıt deposuna gizlenmiş 4 kuzu ele geçirildi Başkent'te pitbull dehşeti! Anneannesinin kucağındaki küçük kızı zıplayıp yakaladı Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu