Gençler Spora Doydu - Son Dakika

Gençler Spora Doydu

20.05.2016 16:08
Gençler Spora Doydu, System.String[]

Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen ödül törenine Zeytinburnu İlçe Kaymakamı Ali Taşkın Balaban, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Zeytinburnu Müftüsü Ali Gökmen, çok sayıda sporcu ve ailesi katıldı.

Zeytinburnu Belediyesi Gençlik Merkezi, Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Zeytinburnu Kaymakamlığı tarafından ilçede eğitim gören liseli gençlerin birbiriyle kaynaşması ve kötü alışkanlıklardan uzak durması amacıyla düzenlenen spor müsabakalarında dereceye giren takım ve sporcular ödüllerine kavuştu.

Zeytinburnu Belediyesi Gençlik Merkezi, Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Zeytinburnu Kaymakamlığı tarafından ilçede düzenlenen liseler arası spor müsabakalarında başarı gösteren takım ve sporculara ödülleri takdim edildi.

"GENÇLERİMİZİN SOSYALLEŞMESİ AÇISINDAN SPOR AKTİVİTELERİ OLDUKÇA ÖNEMLİ"

Spor müsabakalarına katılarak başarı elde eden sporcu gençlere ödüllerini takdim eden Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, "Gençlerimize emek veren annelerini ve babalarını kutluyor ve tebrik ediyorum. İlçe Kaymakamlığımız, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Zeytinburnu Belediyesi Gençlik Merkezi iş birliği ile son 4 ay içerisinde gerçekleştirilen farklı branşlardaki yarışmaların ödül törenini yapmış olduk. Zeytinburnu'muzda çok fazla genç nüfusumuz bulunuyor. Bu gençler, sporun birçok alanında yarışıp başarı gösteriyor. Bu bağlamda gençlerin sosyalleşmeleri bakımından spor aktivitelerinin önemi oldukça fazla. Bizler de gençlerimize destek vermeye çalışıyoruz. Kulüplerimiz, okullarımız ve ailelerimizle birlikte organize olarak onlarda özgüvenin oluşması, sosyalleşmeleri ve bilgilerini kullanmada daha aktif olmaları için spor müsabakaları düzenliyoruz. Genç nüfusumuz bu yönüyle Zeytinburnu ve Türkiye için büyük bir avantaj. Müsabakaların ödül törenini 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda yaparak böylesi anlamlı bir güne kupa törenimizi denk getirmiş olduk. Organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarımızı kutluyorum." diye konuştu.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Gençler Spora Doydu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaraylı taraftarlar, başkanlığa Bahattin Demirbilek'i istiyor Son Dakika: Bugünden itibaren aşılama programının 2. adımına geçilerek huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak Sağlık Bakanı Koca: 830 bin sağlık çalışanımız aşının ilk dozunu oldu Prof. Dr. Durmuş Kaya koronavirüse yenildi Siyaset sosyoloğu Prof. Dr. Nur Vergin evinde ölü bulundu Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti