Gençlerbirliği Eski Başkanlarından Hasan Şengel Yoğun Bakımda - Son Dakika

Gençlerbirliği Eski Başkanlarından Hasan Şengel Yoğun Bakımda

25.01.2019 18:55
Gençlerbirliği Eski Başkanlarından Hasan Şengel Yoğun Bakımda, System.String[]

Gençlerbirliği'nin eski başkanlarından olan ve onursal başkan İlhan Cavcav'dan önce bu görevi üstlenen Hasan Şengel, yoğun bakımda.

Gençlerbirliği'nin eski başkanlarından olan ve onursal başkan İlhan Cavcav'dan önce bu görevi üstlenen Hasan Şengel, yoğun bakımda.

Alınan bilgiye göre, kırmızı-siyahlı kulübünün divan kurulu başkanlığını sürdüren Şengel, rahatsızlanarak Hacettepe Hastanesi'ne giderken, mide kanaması teşhisiyle yoğun bakım servisine yatırıldı.

Tedavisine devam edilen 1931 doğumlu Şengel'e kan takviyesi yapıldığı öğrenildi.

Hasan Şengel, 1976-1977 yılları arasında kırmızı siyahlı kulübün başkanlığını üstlenmişti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Gençlerbirliği Eski Başkanlarından Hasan Şengel Yoğun Bakımda - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan'ın ağır darbe vurduğu Ermeni ordusunda moraller yerle bir! Basın toplantısına terlikle katıldı Son Dakika: Fenerbahçe-Trabzonspor maçını Cüneyt Çakır yönetecek Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı Ünlü oyuncularla fotoğraf çektiren muhtarın testi pozitif çıktı Vatan görevleri için Türkiye'den Karabağ'a gittiler, biri şehit, diğeri gazi oldu Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi Böyle taktik görülmedi! Gelin ve damadı düğünlerinde sahte altınla dolandırdı Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi