Gençlerin yanındaki kızlara laf atan magandalar tartışma çıkardı - Son Dakika

Gençlerin yanındaki kızlara laf atan magandalar tartışma çıkardı

04.10.2022 12:07

İstanbul Maltepe'de alkollü bir mekanda hesap isteyen gençlere, yan masadan gelen, "Kızların hesabını biz öderiz" sözü sonrası tartışma yaşandı. Hakaretlerin havada uçuştuğu kavga işletme personelinin araya girmesiyle son bulurken o anlar cep telefonu kamerasınca kaydedildi.

İstanbul'da alkollü bir mekanda hesap ödeyen gençler ile 'kızların hesabını biz öderiz' diyen bir başka grup arasında tartışma çıktı. Duruma sinirlenen gençlerden biri masada duran bardağı tartışma yaşadığı gruba fırlattı.

OLAY ANI KAMERADA

Hakaretlerin havada uçuştuğu sözlü tartışma işletme personelinin araya girmesiyle son buldu. Görüntülerde, taraflar arasına işletme personelinin girdiği, tartışmayı gören müşterilerden bazılarının ise olay yerinden uzaklaşmaya çalıştığı görülüyor.

Kaynak: İHA
YORUMLAR (1)
500
İstanbul Valiliği'nden Sürücülere 'Kış Lastiği' Uyarısı İstanbul Valiliği'nden Sürücülere 'Kış Lastiği' Uyarısı TTB Başkanı Fincancı'nın dosyası değerlendirmeye alındı TTB Başkanı Fincancı'nın dosyası değerlendirmeye alındı İstanbul'da Kasım ayında perakende ve toptan fiyatlar artış gösterdi İstanbul'da Kasım ayında perakende ve toptan fiyatlar artış gösterdi

Son Dakika 3. Sayfa Gençlerin yanındaki kızlara laf atan magandalar tartışma çıkardı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement