Gençlerle Umutlu Yarınlara" Projesi - Son Dakika

Gençlerle Umutlu Yarınlara" Projesi

22.11.2017 17:27
Gençlerle Umutlu Yarınlara

Ensar Vakfı Bayburt Şubesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Projeleri Destekleme programı kapsamında yürüteceği "Gençlerle Umutlu Yarınlara" projesinin tanıtımı yapıldı.

Ensar Vakfı Bayburt Şubesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Projeleri Destekleme programı kapsamında yürüteceği "Gençlerle Umutlu Yarınlara" projesinin tanıtımı yapıldı.

Vakfın Bayburt Şubesinde gerçekleştirilen programda konuşan Ensar Vakfı Genel Müdürü Hüseyin Kader, Ensar Vakfı'nın kurulduğu 1979 yılından günümüze kadar imam hatip camiasının bir vakfı olarak bu camianın insanlarına her türlü yardımı, desteği ve katkıyı verdiğini söyledi.

Kader, Ensar Vakfı'nın yine ülkemizde sağlıklı bir din eğitimi ve öğretimi konusunda gayretlerini ortaya koyduğunu belirterek, "Bu amaçla öğrencilerimize burs, kitap desteği, yurt desteği, iaşeler, sosyal-kültürel etkinlikler gibi birçok alanda çalışmalar yapmış ve ülke genelinde 180 şubesiyle 80 ilde faaliyetlerine devam etmektedir." dedi.

Proje tanıtım toplantısına, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nasrullah Hacımüftüoğlu, İl Müftüsü Kemalettin Aksoy, Ensar Vakfı Genel Müdürü Yardımcısı Ali Karayılan, Ensar Vakfı Şubeler Koordinatörü Turan Koç, İlim Yayma Cemiyeti Bayburt Şube Başkanı Hüsnü Yağmur ve öğrenciler katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gençlerle Umutlu Yarınlara' Projesi - Son Dakika


Son Dakika

Şebeke suyundan zehirlenen vatandaşlar soluğu en yakın hastanede aldı 08:45 Şebeke suyundan zehirlenen vatandaşlar soluğu en yakın hastanede aldı Kabine, iki kritik gündemle bir araya geliyor: Pazar günü kısıtlaması ve maske şartı kaldırılacak mı? 08:20 Kabine, iki kritik gündemle bir araya geliyor: Pazar günü kısıtlaması ve maske şartı kaldırılacak mı? Oğlu sandığı çocuk amcası çıktı! Sevgilisi, büyükbabasıyla cinsel ilişki yaşıyormuş 08:16 Oğlu sandığı çocuk amcası çıktı! Sevgilisi, büyükbabasıyla cinsel ilişki yaşıyormuş
A Milli Takım'a bir eleştiri de Rıdvan Dilmen'den geldi: Verdiğimiz gol pozisyonu abartmıyorum 30 07:57 A Milli Takım'a bir eleştiri de Rıdvan Dilmen'den geldi: Verdiğimiz gol pozisyonu abartmıyorum 30 Sedat Peker 10. videosunu yayınladı! Hakkındaki 'cezaevinde' iddialarına yanıt verdi 07:51 Sedat Peker 10. videosunu yayınladı! Hakkındaki 'cezaevinde' iddialarına yanıt verdi ABD'den Sezgin Baran Korkmaz açıklaması: Tüm mal varlığına el konulsun 07:39 ABD'den Sezgin Baran Korkmaz açıklaması: Tüm mal varlığına el konulsun
İsmail Balaban, Survivor'da mindere çıktı! Acun Ilıcalı 07:34 İsmail Balaban, Survivor'da mindere çıktı! Acun Ilıcalı "Söz seni güreştireceğim" demişti Yasak Elma'nın Lila'sı kötü günleri atlattı! Tatil fotoğrafları büyük ilgi gördü 18:59 Yasak Elma'nın Lila'sı kötü günleri atlattı! Tatil fotoğrafları büyük ilgi gördü
Advertisement