Son Dakika Haberleri: Gençlik evi için başvurular başlayacak

Gençlik evi için başvurular başlayacak

4 gün önce

Muratpaşa Belediyesi'nin üniversite ve liseye devam eden kız öğrenciler için yurt imkanı sunan 88 kişi kapasiteli Kızıltoprak Gençlik Evi için başvurular pazartesi günü başlayacak.

Gençlik evi için başvurular başlayacak, System.String[]
Muratpaşa Belediyesi'nin üniversite ve liseye devam eden kız öğrenciler için yurt imkanı sunan 88 kişi kapasiteli Kızıltoprak Gençlik Evi için başvurular pazartesi günü başlayacak. Kayıt için ön başvuru belediyenin internet sitesi üzerinden yapılabilecek.

Muratpaşa Belediyesi'nin sosyo-ekonomik yetersizlik içerisinde olan ailelerin Antalya'da üniversiteyi kazanan ya da halen üniversiteye devam eden kız öğrencilerinin barınma ve beslenme gibi temel ihtiyaçlarını karşılanması için hizmete açtığı Kızıltoprak Gençlik Evi'ne başvurular pazartesi başlıyor. Başvurular belediyenin internet sitesi üzerinden yapılacak.

Gençlik evinde öğrencilere barınma imkanıyla birlikte kahvaltı ve akşam yemeği, 24 saat sıcak su, revir ve sağlık hizmetleri, güvenlik, çamaşırhane ve ütü hizmeti, kablosuz internet bağlantısı ve bilgisayar odası gibi imkanlar da sunuluyor. - ANTALYA
Haber Yayın Tarihi: 16.08.2019 10:52 Kaynak: İHAUyuşturucuya alıştırılan kız çocuğu 27 gündür kayıp
CHP'li Atila Sertel'den İzmir'deki orman yangınlarıyla ilgili önemli iddia Son Dakika! İtalya Başbakanı Conte istifasını açıkladı İkinci el araç alanların Eylül ayından itibaren aracı aldığı gün sigorta yaptırması gerekecek