Gençlik Haftası - Son Dakika

Gençlik Haftası

15.05.2015 13:01
Gençlik Haftası, System.String[]

ZONGULDAK (AA) – Ereğli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Haydar Üzülmez, Gençlik Haftası nedeniyle Kaymakam İbrahim Çay'ı ziyaret etti.

ZONGULDAK (AA) – Ereğli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Haydar Üzülmez, Gençlik Haftası nedeniyle Kaymakam İbrahim Çay'ı ziyaret etti.

Üzülmez'den hafta etkinlikleri hakkında bilgiler alan Çay, "Amacımız gençlerimizin kahve köşelerinden kurtarıp spora yönlendirmek teşvik etmektir, Ereğli Kaymakamlığı olarak bu doğrultuda her türlü desteğe hazırız. Gençlerimiz Cumhuriyetin bekçileridir, bizlere onlara destek olmak düşer. Bugün oturduğumuz koltuklara yarın bu gençlerimiz dolduracaklar. Gençlerimize yapacağımız yatırımların boşa gitmeyeceğini fazlası ile geri döneceğine inanıyoruz" dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gençlik Haftası - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Gençlerin telefon kullanımına yönelik dikkat çeken araştırma: Yemeyip içmeyip telefon alıyorlar HDP'li Hasip Kaplan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a küstah tehdit: Ona muhteşem bir jübile düşünüyoruz "Bir şekilde göreve döneceğim" diyen Trump hızlı başladı: Cumhuriyetçi Parti içindeki muhalifleri korku bastı 17 yaşındaki genç kız otelin 8. katından düşerek can verdi Fransa Bilim Konseyi Başkanı Delfraissy: Son 3 haftadır mutasyonlar oyunun kurallarını tamamen değiştirdi Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu