Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erim, Başarılı Atletleri Makamında Kabul Etti - Son Dakika

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erim, Başarılı Atletleri Makamında Kabul Etti

07.09.2012 17:40
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erim, Başarılı Atletleri Makamında Kabul Etti, System.String[]

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Erim, Dünya Dağ Koşuları Şampiyonası'nda derece elde milli atletleri kabul etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Erim, Dünya Dağ Koşuları Şampiyonası'nda derece elde milli atletleri kabul etti.

Erim, 2 Eylül'de İtalya'nın Vella Camonica kentinde düzenlenen Dünya Dağ Koşuları Şampiyonası'nda, genç bayanlar kategorisinde birinci olan Sevilay Eytemiş, genç erkeklerde ikinci olan Adem Karagöz ile görüştü.

Atletizmde elde edilen başarıların önemine değinen Erim, sporcuların Ağrı'yı ve Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ettiğini belirterek, sporculara başarılar diledi.

Muhabir: Emrah Kocabey/ Zehra Melek Çat

Yayıncı: Hasan Özkal - AĞRI

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erim, Başarılı Atletleri Makamında Kabul Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Spor spikeri Diletta Leotta, sosyal medya paylaşımıyla sırrını açığa çıkardı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı