Son Dakika Haberleri: Gençlik Korosundan Halk Müziği Konseri

Gençlik Korosundan Halk Müziği Konseri

2 yıl önce

Havza'da kurulan gençlik korosu ilk konserini verdi.

Gençlik Korosundan Halk Müziği Konseri, System.String[]

Havza'da kurulan gençlik korosu ilk konserini verdi.


Havza Gençlik Merkezi, Halk Eğitim Merkezi ve Havza 25 Mayıs Anadolu Lisesi işbirliği ile kurulan ve bir süredir çalışmalarını Havza Gençlik Merkezi'nde sürdüren koro, ilk kez Belediye Kültür Merkezi'nde sahne aldı.


Havza Gençlik Hizmetleri ve Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor Müdürü Cafer Uzun, konser öncesi yaptığı konuşmada, Havza Gençlik Merkezi çalışmaları hakkında bilgiler verdi.


Uzun, "Merkezimiz çalışmalarında, gençlerimize yönelik akademik ve sportif kursların yanı sıra sosyal anlamda kendilerini ifade edebilecekleri faaliyetler de yer almakta. Bu koromuz da çalışmalarımızdan biri. Koromuzun kurulmasında ve çalışmalarında birçok kişinin emeği geçti. Herkese teşekkür ederim." dedi.


Gençlik korosu, Türk halk müziğinin sevilen eserlerini seslendirdi.


Konseri, Kaymakam Metin Yılmaz, Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Akif Bilen ve davetliler dinledi.


Konserin sonunda koronun kurulmasında emeği geçenlere plaket verildi.

Haber Yayın Tarihi: 03.05.2018 09:56 Kaynak: AAEski eşi tarafından bıçaklanan Emine Bulut'un son görüntüsü ortaya çıktı: Ölmek istemiyorum
Ünlü isimler, eşi tarafından öldürülen Emine Bulut için sessiz kalmadı Beyazıt Öztürk, Beyazıt'ta satın aldığı eski binayı otele çevirecek