Gençlik Spor Müdürü'ne Ziyaretler Sürüyor - Son Dakika

Gençlik Spor Müdürü'ne Ziyaretler Sürüyor

05.01.2012 13:51
Gençlik Spor Müdürü'ne Ziyaretler Sürüyor, System.String[]

Düzce Kültür ve Turizm İl Müdürü Özcan Budak, Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran'ı makamında ziyaret etti.

Düzce Kültür ve Turizm İl Müdürü Özcan Budak, Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran'ı makamında ziyaret etti.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, makamında Düzce Kültür ve Turizm İl Müdürü Özcan Budak'ı ağırladı. Düzce Kültür ve Turizm İl Müdürü Özcan Budak, nezaket ziyaretinde bulunduğunu ifade ederek, " Yeni görevinizde başarılar diliyorum. Düzce için birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız" dedi.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran ise her kurum müdürünün Düzce'ye hizmet etmek için canla başla çalışacağını ifade ederek, " Ben de sizin ziyaretinizden dolayı çok memnun oldum. Hep birlikte Düzce'nin gelişmesi için çalışacağız" dedi. Daha sonra iki kurumun ortak noktaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. - DÜZCE

Gençlik Spor Müdürü'ne Ziyaretler Sürüyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Gençlik Spor Müdürü'ne Ziyaretler Sürüyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Artan vakalar sonrası İstanbul'a yeni tedbir mi geliyor? Bakan Koca, işareti verdi Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!