Genel Seçime Doğru - Son Dakika

Genel Seçime Doğru

06.05.2011 15:42
Genel Seçime Doğru, System.String[]

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Menderes Türel, Kaş ve Serik'i ziyaret etti.

AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Menderes Türel, Kaş ve Serik'i ziyaret etti.

Seçim çalışmaları çerçevesinde Kaş'a gelen Türel, AK Parti İlçe Başkanı Musa Yücel'i makamında ziyaret etti. İlçe esnafını da ziyaret eden Türel'e, AK Parti İlçe Başkanı Musa Yücel ve Yönetim Kurulu Üyeleri, eski Belediye Başkanı Halil Kocaer, Kaş AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Tevfik Kenan Demirci, Durmuş Albezirgan, Kalkan eski Belediye Başkanı Mustafa Şalvarlı ve partililer eşlik etti.

Türel ziyaretlerinde, "12 Haziran seçimlerinin Türkiye ve Antalya için, hizmet için bir fırsat. İstikrarın devam etmesini istiyorsanız AK Parti'yi tekrar iktidar yaparsınız. İstikrar sürsün, Antalya büyüsün" dedi.

-SERİK ZİYARETİ-

Serik'e de giden Türel, ilk olarak Serik Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Tosun ve Serik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Cesur'u ziyaret etti. Türel pazar yerini de gezerek, vatandaşlarla sohbet etti. Türel, AK Parti'nin icraatlarını anlatarak, Ankara'ya gittiğinde hizmet etmeye söz verdi.

- ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Genel Seçime Doğru - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'daki toplantıya çağrılmayan İmamoğlu suskunluğunu bozdu: Büyük nezaketsizlik BM duyurdu: Libya'da taraflar kalıcı ateşkes için anlaşmaya vardı Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak 3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda Eşi için aldığı cipin hasar kayıtlı olduğunu öğrenince aracı bayi önünde yakmaya kalktı Bakan Koca'nın açıklamalarının ardından İstanbul'da uzun test kuyrukları oluştu Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu