Genel Seçime Doğru - Son Dakika

Genel Seçime Doğru

29.09.2015 00:49
Genel Seçime Doğru

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak  26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.

Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yer alan milletvekili kesin aday listelerine göre, TBMM'de grubu bulunan dört siyasi partinin adayları şöyle:

KARS

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Ahmet Arslan

2- Yusuf Selahattin Beyribey

3- Suat Ögel

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Selami Yiğit

2- Aysel BoyCengiz Daşdemir

3- Saffet Özdemir

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Erkan Koçali

2- Tuncay Aydın

3- Murat Sağlam

Halkların Demokratik Partisi

1- Ayhan Bilgen

2- Şafak Özanli

3- Önder Fidanboy

KASTAMONU

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Hakkı Köylü

2- Metin Çelik

3- Murat Demir

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Hüseyin Selami Çelebioğlu

2- Yılmaz Karakoç

3- Orhan Dana

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Emin Çınar

2- Cihan Çetin

3- Sevda Saydam İrgin

Halkların Demokratik Partisi

1- Seçkin Kır

2- Yeter Özdemir

3- Zeynel Şentürk

KAYSERİ

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Mehmet Özhaseki

2- Taner Yıldız

3- Mustafa Elitaş

4- İsmail Tamer

5- Hülya Nergis

6- İsmail Emrah Karayel

7- Sami Dedeoğlu

8- Avşar Aslan

9- Kadir Can Gökalp

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Çetin Arık

2- İbrahim Bahçecioğlu

3- Aşkın Genç

4- Ziya Alpköse

5- Tülin Temel

6- Şefika Aslı Eskici

7- Mustafa Utku Sarı

8- Kıvılcım Akdağ

9- Nazlı Erdoğan

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Yusuf Halaçoğlu

2- Ali Kilci

3- Süleyman Korkmaz

4-  Kamil Karamete

5-  Mehmet Özmen

6-  Mehmet Göçmen

7-  Ercan Avcı

8-  Salih Güdelek

9-  Ezgi Tipi

Halkların Demokratik Partisi

1- Sultan Özcan

2- Galip Güler

3- Nuran Ergen Kılıç

4- Mehmet Bayrak

5- Funda Temel

6- Güzel Özden

7- Tülay Kılınç Deniz

8- Fırat Altunoğlu

9- Tahirhan Sayyiğit

KIRIKKALE

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Ramazan Can

2- Abdullah Öztürk

3- Mehmet Demir

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Hasan Biçer

2- Mustafa Demiral

3- Adem Şahin

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Seyit Ahmet Göçer

2- Tacettin Silsüpür

3- Abdullah Peköz

Halkların Demokratik Partisi

1- Şahin İşpara

2- Bendigar Cengiz

3- Gülhan Akıncı

KIRKLARELİ

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Selahattin Minsolmaz

2- Turhan Altıntel

3- Aytaç Aksoy

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Türabi Kayan

2- Vecdi Gündoğdu

3- Mehmet Tuna Soykan

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Selçuk Yılmaz

2- Hüsnü Cumalı

3- Oktay Kahve

Halkların Demokratik Partisi

1- Emine Nilüfer Ataman

2- Mehmet Boztemir

3- Maşallah Köysü

KIRŞEHİR

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Salih Çetinkaya

2- Mikail Arslan

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Osman Kök

2- Mehmet Ali Ekici

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Cemil Yıldırım Türk

2- Eftal Avşar

Halkların Demokratik Partisi

1- Onur Şahin

2- Ferdane Şevval Kızıl

KİLİS

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Reşit Polat

2- Mustafa Hilmi Dülger

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Ali Tuna

2- Reşit Tayfun Alan

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Mustafa Yün

2- Mehmet Özaytürk

Halkların Demokratik Partisi

1- Kasım Kısa

2- Hatice Sezgin

KOCAELİ

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Fikri Işık

2- Radiye Sezer Katırcıoğlu

3- Zeki Aygün

4- İlyas Şeker

5- Mehmet Akif Yılmaz

6- Sami Çakır

7- Cemil Yaman

8- Ayşe Müge Olşen

9- Halit Çokan

10- Erkan Aksoy

11- Şener İnce

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Fatma Kaplan Hürriyet

2- Haydar Akar

3- Tahsin Tarhan

4- Turan Dumlu

5- Cuma Karavar

6- Mehmet Tamer Solakoğlu

7- Kemal Nişancı

8- Utkan Güneş

9- Asude Fırat Özkan

10- Yakup Törk

11- Müzeyyen Topçu Tan

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Saffet Sancaklı

2- Lütfü Türkkan

3- Ahmet Yeşil

4- Arif Gülen

5- Serdar Kaman

6- Musa Coşkun

7-  Dijle Akın

8- Osman Beniz

9- Kürşat Sönmez

10- Derya Çavdar

11- İsmail Okumuş

Halkların Demokratik Partisi

1- Ali Haydar Konca

2- Zakire Dündar Aydin

3- İbrahim Ergin

4- Sevda Özer

5- Hasan Sancar

6- Bedia Salhan

7- Ahmet Okuyucular

8- Ayten Yılmaz

9- Turan Yalçınkaya

10- Diba Aslan

11- Sevgil Olan

KONYA

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Ahmet Davutoğlu

2- Mustafa Baloğlu

3- Hüsnüye Erdoğan

4- Ahmet Sorgun

5- Ziya Altunyaldız

6- Muhammet Uğur Kaleli

7- Leyla Şahin Usta

8- Mehmet Babaoğlu

9- Abdullah Ağralı

10- Halil Etyemez

11- Hacı Ahmet Özdemir

12- Ömer Ünal

13- Mustafa Efe

14- Ahmet Özdoğan

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Mustafa Hüsnü Bozkurt

2- Ali Cemal Cömert

3- Gülsüm Filorinalı

4- Mehmet Turgay Bilge

5- Deniz İndibi Çelik

6- Hüseyin Yağcı

7- Musa Gökçe

8- Emine Balık

9- Mehmet Gayretli

10- Necati Sarıhan

11- Sefer İpek

12- Hakkı Dindar

13- Dursun Kaplan

14- Orhan Kaya

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Mustafa Kalaycı

2- Mustafa Sait Gönen

3- Hüseyin Oprukçu

4- Sevil Sargın

5- Bulduk Özdemir

6- Faruk Sonkaya

7- Halil Ayhan

8- Pınar Gülsoy

9- Osman Nuri Atçeken

10- Temmuz Şemin

11 - Şükrü Portakal

12 - Ahmet Yücel

13 - Altan Altıok

14 - Abdullah Yıldırım

Halkların Demokratik Partisi

1- Hüseyin Özkan

2- Şaziye Şener

3- Kamuran Tekin

4- Serap Kaya

5- Adnan Seyhan

6- Hamide Kaya

7- Hüseyin Mertoğlu

8- Eylem Almaz

9- Mehmet Ulusoy

10- Nuriye Pervin Başer

11- Ahmet Erdoğan

12- Mustafa Yavaşoğlu

13- Mehmet Latif Akçin

14- Tuna Kayalar

KÜTAHYA

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Mustafa Şükrü Nazlı

2- Vural Kavuncu

3- İshak Gazel

4- Ahmet Tan

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Ali Fazıl Kasap

2- Fisun Yıldız

3- Hüseyin Dalkılıç

4- Hüsnü İnanç

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Alim Işık

2- Agah Lütfü Bilen

3- Osman Ertürk

4-  Buket Güngör

Halkların Demokratik Partisi

1- Özcan Kılıç

2- İbrahim Uzen

3- Aysun Cerek

4- Fatma Beyhan Eroğluer

MALATYA

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Öznur Çalık

2- Taha Özhan

3- Mustafa Şahin

4- Nurettin Yaşar

5- Bülent Tüfenkci

6- Ufuk Önalan

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Veli Ağbaba

2- Erdem Hüsnü Aslanoğlu

3- Berna Karadaş

4- Memba Kuşcu

5- Yusuf Sürücü

6- Etem Körükmez

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Fikret Şinasi Kazancıoğlu

2- Hakan Yılmaz

3- Güzin Koçak

4- Hakan Kalkan

5- Serdar Yıldız

6- M. Ali Özpolat

Halkların Demokratik Partisi

1- Aydın Erdoğan

2- Perihan Yücekaya

3- Şemsettin Polat

4- Ebru Ergen Korkmaz

5- İbrahim Ulutaş

6- Abuzer Yavaş

MANİSA

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Selçuk Özdağ

2- Recai Berber

3- Uğur Aydemir

4- Murat Baybatur

5- İsmail Bilen

6- Güzide İçen Kasap

7- Ergün Karaoğlu

8- Ozan Erdem

9- Nevzat Büküm

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Özgür Özel

2- Mazlum Nurlu

3- Tur Yıldız Biçer

4- Mustafa Başgülşen

5- Sabri Temel

6- Abdullah Saka

7- Zerrin Mastan

8- Hayriye Hacet

9- Hakan Tatar

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Erkan Akçay

2- Osman Oktay

3- Mehmet Memiş

4- Engin Kabadağ

5- İhsan Temel

6- Cemal Murat Erim

7- Mustafa Uncu

8- Seval Başkesen

9- Erkan Öztürk

Halkların Demokratik Partisi

1- Mustafa Avci

2- Yüksel Budak

3- Abidin Başboğa

4- Sema Sünbül

5- Cumali Yıldız

6- Ömer Taşkın

7- Hamit Barutçu

8- Aytekin Karapaça

9- Dilan Onuk

MARDİN

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Orhan Miroğlu

2- Ceyda Çankırı

3- Süleyman Çelik

4- Abdullah Erin

5- Veysi Kaya

6-Ahmet Kaya

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Mehmet Muhittin Araç

2- Abdülvahap Ay

3- Bayram Adnan Kaya

4- Abdülaziz Sayğın

5- Abdulhalim Taş

6 - Rıdvan Duyan

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Behlül Murat Maral

2- Mustafa Kürşad İşler

3 - Kadir Cifçi

4- Cengiz Çetinöz

5- Serdar Gök

6- Mehmet Salih Karaaslan

Halkların Demokratik Partisi

1- Mithat Sancar

2- Gülser Yıldırım

3- Erol Dora

4- Ali Atalan

5- Enise Güneyli

6- Erol Güler

MERSİN

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Lütfi Elvan

2- Yılmaz Tezcan

3- Ali Cumhur Taşkın

4- Hacı Özkan

5- Zeynep Gül Yılmaz

6- Alpaslan Gürgenç

7- Halit Çortul

8- Taner Boz

9- Nafiz Deniz

10- Koral Parça

11- Adem Ali Keskin

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Hüseyin Çamak

2- Durmuş Fikri Sağlar

3- Aytuğ Atıcı

4- Serdal Kuyucuoğlu

5- Sibel Gazi Tabel

6- Ebru Çalışkan

7- Seyit Özananar

8- Semra Kabasakal

9- Nevin Zaimoğlu

10- Celal Çelik

11- Şerife Arıcı Yıldız

Milliyetçi Hareket Partisi

1- Oktay Öztürk

2- Baki Şimşek

3- Ali Öz

4- Ali Yücelen

5- Duran Kara

6- Mehmet Ali Gökmen

7- Ali Rıza Bozkurt

8- Hüseyin Ateş

9- Özgür Özcan

10- Mustafa Kunt

11- Hayal Funda Önder

Halkların Demokratik Partisi

1- Dengir Mir Mehmet Fırat

2- Çilem Küçükkeleş

3- Mehmet Alıç

4- İkram Vural

5- Aladin Ateş

6- Pelin Kahiloğulları

7- Özlem Şen

8- Haluk Çeliktaş

9- Gülhan Özlü

10- Süleyman Eroğlu

11- Hülya Doğan

(Sürecek)

Akdeniz Belediye Meclisi'nde 'borçlanma talebi' reddedildi Akdeniz Belediye Meclisi'nde 'borçlanma talebi' reddedildi 2022 seçim anketleri! Anket şirketleri tüm seçim anket sonuçları ve son seçim anketleri burada! Kronolojik sırayla CB, seçim anketi, anket sonuçları 2022 seçim anketleri! Anket şirketleri tüm seçim anket sonuçları ve son seçim anketleri burada! Kronolojik sırayla CB, seçim anketi, anket sonuçları
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Genel Seçime Doğru - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement