Genel Seçime Doğru - Son Dakika

Genel Seçime Doğru

02.10.2015 16:12
Genel Seçime Doğru, System.String[]

AK Parti Muş milletvekili adayları ile partili belediye başkanları, genel seçim öncesi bilgi alışverişinde bulundu.

AK Parti Muş milletvekili adayları ile partili belediye başkanları, genel seçim öncesi bilgi alışverişinde bulundu.

Atatürk Çocuk Parkında düzenlenen toplantının açılış konuşması yapan Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, partinin oylarını artırmak için fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

7 Haziran seçiminde istedikleri sonucu almadıklarını  anımsatan Asya, şunları kaydetti:

"1 Kasım seçiminin ağırlığını yerel yöneticiler olarak üzerimizde hissediyoruz. 7 Haziran'da sekteye uğrayan başarımızı bu seçimde kazanmak zorundayız. Bu anlamda önümüzdeki süreçte herkesin seçim bölgesinde aralıksız çalışma sürdürmesi gerekiyor. Daha önceki seçimlerde aldığımız başarıyı yinelemek için herkes üstüne düşen sorumluluğu misliyle yerine getirmeli. Yaşanan olumsuzluklar da birer tecrübedir. Belediye başkanları olarak 1 Kasım seçimlerinin hazırlığını, 7 Haziran seçiminin sonucuna göre yapmalıyız. Herkesin kendi yerelindeki bütün vatandaşlarla bir araya gelerek, AK Parti'nin davasını anlatması gerekir. Mahalle mahalle, sokak sokak, herkesime ulaşacağız."

Seçim kampanyası sürecinde her türlü sıkıntıya katlanılması gerektiğini ifade eden Asya, seçimin hayırlı olmasını diledi.

Toplantı, milletvekili adayları, belediye başkanları ve parti yöneticilerinin seçimle ilgili görüş ve temennilerini iletmeleriyle sona erdi.

Toplantıya, AK Parti Muş Milletvekili adayları Abdulselam Er, Medeni Çağlar, İl Başkanı Namık Ergün ve parti yöneticileri katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Genel Seçime Doğru - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ekrem İmamoğlu'na benzetilen Budapeşte Belediye Başkanı Gergely Karacsony, Başbakan adayı oldu Ekrem İmamoğlu'na benzetilen Budapeşte Belediye Başkanı Gergely Karacsony, Başbakan adayı oldu İsrailli insan hakları kuruluşu B'Tselem: İsrail savaş suçu işliyor, uluslararası toplum bir an önce harekete geçmeli İsrailli insan hakları kuruluşu B'Tselem: İsrail savaş suçu işliyor, uluslararası toplum bir an önce harekete geçmeli Tam kapanma sonrası ilk Kabine toplantısı yarın! Erdoğan, alınan kararları Millete Sesleniş konuşması ile duyuracak Tam kapanma sonrası ilk Kabine toplantısı yarın! Erdoğan, alınan kararları Millete Sesleniş konuşması ile duyuracak Fanatik Galatasaray taraftarı şampiyonluk maçının stresine dayanamadı Fanatik Galatasaray taraftarı şampiyonluk maçının stresine dayanamadı Fenerbahçe taraftarından yönetime büyük tepki! Ülker Stadyumu'na çıkarma yapıp pankart astılar Fenerbahçe taraftarından yönetime büyük tepki! Ülker Stadyumu'na çıkarma yapıp pankart astılar Gedson Fernandes, Galatasaray'a veda etti Gedson Fernandes, Galatasaray'a veda etti Süper Lig'de tarihi sezonun şampiyonu Beşiktaş Süper Lig'de tarihi sezonun şampiyonu Beşiktaş Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu
Advertisement