Genel Seçime Doğru - Son Dakika

Genel Seçime Doğru

22.10.2015 15:33
Genel Seçime Doğru, System.String[]

AK Parti Muş milletvekili adayları, Mehmet Emin Şimşek, Abdulselam Er ve Medeni Çağlar, seçim çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti Muş milletvekili adayları, Mehmet Emin Şimşek, Abdulselam Er ve Medeni Çağlar, seçim çalışmalarına devam ediyor.

Malazgirt ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen milletvekili adayları, vatandaşlardan destek istedi.

AK Parti iktidarı döneminde Malazgirt ilçesine önemli yatırımların gerçekleştiğini hatırlatan Şimşek, 1 Kasım seçimlerinden sonra iktidara devam etmeleri halinde, bu yatırımların katlanarak devam edeceğini ifade etti.

Şimşek, şunları kaydetti:

"1 Kasım'dan sonra AK Parti dışında hiçbir partinin tek başına ülkeyi yönetmeye ait bir projesi ve bir hedefi yok. Çünkü iktidar olma hevesleri yok. Ülkemizin istikrara ihtiyacı var. Gerçekten Ak Parti'nin olmadığı bir iktidarda, istikrar olması mümkün değil. Onun için vatandaşımız Sandık başına gittiği zaman çok düşünmeli. Bu seçimde, 2 şeyi oylayacağız. Ya istikrarı ya da istikrarsızlığı. Bence gerçekten istikrara ihtiyacımız var. Çünkü yüreğimiz kanıyor. Hizmete ihtiyacımız var."

Türkiye'de yakalanan istikrarın devam etmesi ve güven ortamının yeniden tesis edilmesi için Malazgirtliler'in de üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getireceğine inandığını belirten Şimşek, barış ve huzurun sağlanmasının büyük önem taşıdığını dile getirdi.

Şimşek, "AK Parti olarak barışı ve huzuru sağladıktan sonra, ekonomik gelişmeyi sağlayacak, sosyal ve kültürel faaliyetleri yaygınlaştıracağız. Çocuklarımızın geleceği için eğitim yatırımlarına ağırlık vereceğiz. İşsiz gençlerin iş sahibi olması için önemli adımlar atacağız" diye konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Genel Seçime Doğru - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Son Dakika: Yarından itibaren sağlık çalışanlarının eşleri aşılanmaya başlanacak Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor Meral Akşener, İYİ Parti'nin oy oranını açıkladı: Daha da yükselecek Meral Akşener, İYİ Parti'nin oy oranını açıkladı: Daha da yükselecek Tüm gözler haftaya toplanacak Kabine'de! Normalleşme için 3 aşama masada Tüm gözler haftaya toplanacak Kabine'de! Normalleşme için 3 aşama masada Cemil Çiçek, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Binde biri doğruysa felakettir Cemil Çiçek, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Binde biri doğruysa felakettir Beşiktaş stadında koridorları inleten kavganın görüntüleri ortaya çıktı! TFF ceza yağdıracak Beşiktaş stadında koridorları inleten kavganın görüntüleri ortaya çıktı! TFF ceza yağdıracak Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bayram namazının camilerde kılınacağını açıkladı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bayram namazının camilerde kılınacağını açıkladı
Advertisement