Genelkurmay Başkanı Akar, Suriye Sınırında - Yeniden - Son Dakika

Genelkurmay Başkanı Akar, Suriye Sınırında - Yeniden

29.06.2018 19:02
Genelkurmay Başkanı Akar, Suriye Sınırında - Yeniden, System.String[]

Sayın Yazıişleri Müdürleri;'Genelkurmay Başkanı Akar, Süleyman Şah Türbesinde' başlıklı haberimizi, 'Genelkurmay Başkanı Akar, Suriye sınırında' başlığıyla yeniden düzenleyerek veriyoruz.

Sayın Yazıişleri Müdürleri;

'Genelkurmay Başkanı Akar, Süleyman Şah Türbesinde' başlıklı haberimizi, 'Genelkurmay Başkanı Akar, Suriye sınırında' başlığıyla yeniden düzenleyerek veriyoruz.

------------------------

YENİDEN

GAZİANTEP, (DHA- GENELKURMAY Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Suriye sınırındaki Kilis'te bulunan birlikleri denetledi.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, beraberinde kuvvet komutanlarıyla birlikte Suriye sınırındaki Kilis'te incelemelerde bulundu. Sınır birliklerini denetleyen Orgeneral Akar, Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı Harekatı bölgesi ile Münbiç'te devam eden devriye faaliyetlerine ilişkin bilgiler aldı.

SÜLEYMAN ŞAH TÜRBESİ ZİYARET EDİLMEDİ

Öte yandan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve beraberindekilerin, gün içerisinde Suriye'deki Süleymanşah Türbesi'ni ziyaret ettiğine ilişkin bilgilerin ise doğru olmadığı bildirildi.

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Genelkurmay Başkanı Akar, Suriye Sınırında - Yeniden - Son Dakika


Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim BioNTech ile Pfizer'in ürettiği koronavirüs aşısı 10 Aralık'tan itibaren dağıtılmaya başlanabilir Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın bir gün gecikmeli istifasının nedeni belli oldu Hakan Altun ile Gonca Vuslateri, yeni aşka yelken açtı ABD'de çölde keşfedilen gizemli metal blok paniğe neden oldu