Son Dakika Haberleri: Genelkurmay'dan Patlamaya Soruşturma

Genelkurmay'dan Patlamaya Soruşturma

8 yıl önce

Genelkurmay Başkanlığı, Kırıkkale'de mühimmat deposunda meydana gelen patlamaya ilişkin adli ve idari soruşturmanın başlatıldığını bildirdi.

Genelkurmay'dan Patlamaya Soruşturma, System.String[]

Genelkurmay Başkanlığı, Kırıkkale'de mühimmat deposunda meydana gelen patlamaya ilişkin adli ve idari soruşturmanın başlatıldığını bildirdi.


Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinden duyurulan "TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisinde meydana gelen patlama hakkında" başlıklı açıklamada, Kara Kuvvetleri Komutanlığına bağlı, Kırıkkale- Yahşihan'da bulunan TSK Mühimmat Ayırma ve Ayıklama Tesisinde, gece saat 00.58'de sebebi henüz belirlenemeyen bir patlama meydana geldiği belirtildi.


Patlamada, enkaz altında kalan 4 işçiden birinin cenazesine ulaşıldığı, diğerleri için arama ve kurtarma faaliyetlerine devam edildiği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:


"Patlama sonrası çıkan yangın söndürülmüş, soğutma faaliyetleri tamamlanmıştır.


Bu elim kazada hayatını kaybeden değerli işçi kardeşlerimize Allah'tan rahmet, kederli aile fertlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.


Konu hakkında adli ve idari soruşturma başlatılmıştır." - ANKARA

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 01:05 Kaynak: AAGüldür Güldür oyuncusu Ecem Erkek, mini elbiseli pozuyla beğeni yağmuruna tutuldu
PSG'nin sahibi Nasser Al-Khelaifi Leeds United'ı satın alacak Yargıç, tecavüz mağduruna sordu: Size 150 bin dolar verse cezasının hafifletilmesini kabul eder misiniz?