Genci kaçıran 5 kişi tutuklu ama kendisi hala bulunamadı - Son Dakika

Genci kaçıran 5 kişi tutuklu ama kendisi hala bulunamadı

23.10.2021 11:31

Düzce'de 11 Ekim tarihinde 5 kişi tarafından bir çiftliğe kaçırıldıktan sonra bir daha kendisinden bir daha haber alınamadı. Sertan Yalçın'ı kaçırdığı tespit edilen 5 kişi tutuklandı. Ancak Yalçın'a ulaşılamadı. Ailesinin endişeli bekleyişi sürüyor.

11 Ekim'de arkadaşları tarafından evinden alınan Sertan Yalçın, tutuklananların iddiasına göre çiftlikte öldüresiye dövüldü. İhbar üzerine gözaltına alınan ve tutuklanan 5 şahıs, genci öldürmediklerini söyledi ancak genç hala ortada yok. Yalçın'ın babası Hasan Ali Yalçın (40), "Şikayetim üzerine 5 kişi gözaltına alındı ve şu anda tutuklular. Sadece öldüresiye dövdük, bıraktık diyorlar. Nerede olduğunu söylemiyorlar" dedi.

AİLESİ, EVE GELMEYİNCE POLİSE HABER VERDİ

Beyciler Mahallesi'nde, askerden yeni gelen Sertan Yalçın, 11 Ekim günü sabah saatlerine doğru arkadaşları tarafından evinden alındı. Oğlundan bir daha haber alamayan Hasan Ali Yalçın, polise haber verdi. Olayla ilgili çalışma başlatan polis, güvenlik kamerası kayıtlarında yapılan incelemelerde Sertan Yalçın'ın Konuralp bölgesinde bir çiftliğe götürüldüğü ve geri çıkmadığı tespit edildi. Sertan Yalçın'ı evden alan İ.B., Y.E., E.A., S.A. ve D.K. gözaltına alındı. Şüpheliler ifadelerinde, burada, dövdükleri Sertan Yalçın'ın çiftlikten kaçtığını söyledi. Dövme nedeni hakkında konuşmayan şüpheliler, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Çiftlik ve çevresinde yapılan aramalarda ise Sertan Yalçın'a ulaşılamadı.

"ÇİVİLİ SOPALARLA DÖVDÜLER"

Oğlunun bulunmasını isteyen Hasan Ali Yalçın, "Bizim evimizin önünden çocuğumuzu alarak çiftliğe götürüyorlar. Çiftlikte çocuğumu darp ediyorlar. Darp ederken çivili sopalarla çocuğumu dövdüklerini söylüyorlar. Sonra bana 'Sertan yoğun bakımda' diye haber geldi ve aramaya başladık. Bundan sonra emniyet güçlerine giderek şikayetçi olduğumu bildirdim ve verilen isimlerle birlikte emniyetten hareket ettik. 12 gündür zanlılar içerde, ancak bir bilgi vermiyorlar. 5 kişi dövdüklerini itiraf ediyorlar. Zanlılar verdiği ifade sadece biz çiftlikte öldüresiye dövdük, bıraktık, kendisi kaçtı diyorlar. Bunun dışında herhangi bir bilgi vermiyorlar" dedi.

"EMNİYET'TEN HABER BEKLİYORUZ"

Her yerde oğlunu aradığını söyleyen Hasan Ali Yalçın, "Oğlum şu anda kayıp ne ölüsü ne dirisi bilinmiyor. Ben oğlumun canlı olarak bulunmasını, eğer canlı değilse ölüsünün bulunmasını istiyorum. 5 kişi tutuklu ve hepsinin verdiği ifade aynı. Herhangi bir yol kat edemiyorum. 12 gündür ormanlarda, sularda çocuğumu arıyorum. Tüm kamera kayıtları incelendi. Çocuğumun çiftlikten çıkmadığı iddia ediliyor. Araç çiftlikten çıkıyor, herkes farklı yönlerden çiftlikten çıkıyor ama oğlumun çiftlikten çıkmaması sonrası çiftliği aradık. Köpekler geldi, dronlarla aradık. Çocuğumuzu bulamadık. Şu ana kadar bir haber yok ne canlı ne ölü. Emniyet güçlerinden haber bekliyoruz. Biz de dağ, bayır arayarak çocuğumuza ulaşmaya çalışıyoruz ama ulaşamıyoruz" diye konuştu.

11 Ekim'den beri her yerde aranıyor! Genci kaçıranlar tutuklandı ama kendisi hala kayıp
11 Ekim'den beri her yerde aranıyor! Genci kaçıranlar tutuklandı ama kendisi hala kayıp
Genci kaçıran 5 kişi tutuklu ama kendisi hala bulunamadı

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Genci kaçıran 5 kişi tutuklu ama kendisi hala bulunamadı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Rakibimiz Karadağ'dan olay çıkış! Hollanda'ya destek verip, Türkiye'ye bilendiler 07:29 Rakibimiz Karadağ'dan olay çıkış! Hollanda'ya destek verip, Türkiye'ye bilendiler Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerle buluştu! Kılıçdaroğlu'na 07:24 Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerle buluştu! Kılıçdaroğlu'na "Kemal Amca" diye seslenince salonda alkış koptu Dünya Kupası yolunda Ronaldo'yu yıkan darbe! Katar bileti ellerinin arasından kayıp gitti 00:43 Dünya Kupası yolunda Ronaldo'yu yıkan darbe! Katar bileti ellerinin arasından kayıp gitti
Ehliyet sınavlarında bir ilk, animasyonlu sorular geliyor 00:00 Ehliyet sınavlarında bir ilk, animasyonlu sorular geliyor Deniz fenerinin üstünde cinsel ilişkiye girdiler 23:50 Deniz fenerinin üstünde cinsel ilişkiye girdiler 22:14 "HDP'den vekil olurum" diyen Doğan'dan sonra Hülya Avşar'dan da siyaset çıkışı
Fuhuş yapılan pansiyona baskın düzenleyen polisler, kadınları ilişki sırasında yakaladı 21:54 Fuhuş yapılan pansiyona baskın düzenleyen polisler, kadınları ilişki sırasında yakaladı Son Dakika: Komşu ülke İran'da 6,4 ve 6,3 büyüklüğünde deprem! 2 kişi hayatını kaybetti, 17 kişi yaralandı 20:57 Son Dakika: Komşu ülke İran'da 6,4 ve 6,3 büyüklüğünde deprem! 2 kişi hayatını kaybetti, 17 kişi yaralandı
Advertisement