Genoa'ya transfer olan Andrea Pinamonti, 17 gün sonra Inter'e geri döndü - Son Dakika

Genoa'ya transfer olan Andrea Pinamonti, 17 gün sonra Inter'e geri döndü

19.09.2020 13:35

Inter'den 19,5 milyon euro yaklaşık 175 milyon lira karşılığında Genoa'ya transfer olan İtalyan forvet Andrea Pinamonti, lacivert siyahlıların 20 milyon euroluk geri alma opsiyonunu kullanmasıyla 17 gün sonra eski takımına döndü.

İtalya Serie A, ilginç bir transfere sahne oldu. Andrea Pinamonti, 19,5 milyon euro karşılığında ayrıldığı Inter'e 17 gün sonra 20 milyon euro karşılığnda geri döndü.

Genoa, 2019 yazında Andrea Pinamonti'yi satın alma opsiyonuyla birlikte Inter'den kiraladı. İtalyan ekibi sezon sonunda oyuncunun satın alma opsiyonunu kullanarak 19,5 milyon euro yaklaşık 175 milyon lira karşılığında transferi tamamladı. Ancak 17 gün sonra Andrea Pinamonti, Inter'e geri döndü.

Yapılan anlaşmadaki geri alma maddesini kullanan Inter, oyuncuyu tekrar kadrosuna kattı. İtalyan basınında yer alan haberlerde, Inter'in 20 milyon euro karşılığında Pinamonti'yi transfer ettiği belirtildi.

2 FUTBOLCU DAHA INTER'DEN GENOA'YA GİDEBİLİR

İtalyan basını iki kulüp arasında çoklu transfer görüşmesi olduğunu ve Antonio Candreva ile Andrea Ranocchia'nın kısa süre içinde Inter'den Genoa'ya transfer olabileceğini öne sürdü.

Genoa'ya transfer olan Andrea Pinamonti, 17 gün sonra Inter'e geri döndü

Son Dakika Spor Genoa'ya transfer olan Andrea Pinamonti, 17 gün sonra Inter'e geri döndü - Son Dakika Spor

YORUMLAR (2)

Son Dakika

Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı TBMM Başkanı Şentop Ermenistan'ın ambargo söylemini değerlendirdi: Fıkra olarak anlatılacak bir şeydir Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Hazine, iki tahvil ihalesinde 4,8 milyar lira borçlanmaya gitti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı