Son Dakika Haberleri: Gerçek Kürk Giydiği İddia Edilen Hadise'ye İlk Destek Meslektaşı Hatice'den Geldi

Gerçek Kürk Giydiği İddia Edilen Hadise'ye İlk Destek Meslektaşı Hatice'den Geldi

2 ay önce

Gerçek kürk giydiği söylentilerinden dolayı eleştirilere maruz kalan Hadise'ye ilk destek meslektaşı Hatice'den geldi. Hatice, Hadise için "Kadın mı öldürdü hayvanı" dedi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Hadise'nin geçtiğimiz gün paylaştığı fotoğraftaki kürkün gerçek olduğu iddia edildi. Paylaşımından dolayı eleştirilere maruz kalan Hadise'ye ilk destek şarkıcı Hatice'den geldi.

"ÇOK BEĞENDİM HADİSE Mİ HAYVANI ÖLDÜRDÜ"

Şarkıcı Hadise, önceki gün leopar desenli kürküyle poz vererek Instagram hesabından paylaştı. Hadise'nin paylaşımını gören hayvanseverler ayaklanarak tepki gösterdi. Hatice, 14 Şubat'ta olay olan kürküyle yere yatarak poz veren Hadise'ye destek olarak "Çok estetik beğendim. Kadın mı öldürdü hayvanı? Ne saçma yorumlar var ya..." dedi.

"KÜRK SAHTE"

Önceki gün Ebru Gündeş'i dinlemeye giden Hadise'ye mekan çıkışında bu eleştiriler soruldu. "Kürk sahte gerçek değil ama gerçek gibi duruyor" diyen Hadise, gerçek kürk giymediğini ve Avrupa'da da şarkıcıların bu tarz sahte kürkleri tercih ettiklerini söyledi.

"HADİSE O KADAR CAHİL VE VİCDANSIZ DEĞİLDİR"

Hadise'nin fotoğraflarına bir büyük tepki de şarkıcı Ceylan Ertem'den gelmişti. Ertem, "Hadise gerçekten kürk giydi mi? Doğru olmasın lütfen. O kadar cahil, vicdansız ve umursamaz olacağını sanmıyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Hatice

Sevgili Bulamayan Hadise, Kendini Yerden Yere Attı

Hadise'nin Şoförü Aracı Uygunsuz Yere Çektiği İçin Ceza Yedi

Cemil İpekçi, Hadise İçin Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: Konuşmak Değil, Defterim de Bile Yok

Hadise, Takipçisinden Gelen Küfürlü Mesajı Instagram Hesabından İfşa Etti


YORUMLAR


Fiyatı 5 Kat Arttı! Akkuş'ta Coğrafi İşaretle Tescillenen Fasulye, Yok Satıyor Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Otelde Odasına Gizli Kamera Koyup Cinsel İlişki Görüntülerini Canlı Yayınladılar