Gerçek ortaya çıktı! Sturridge'in imza parası... - Son Dakika

Gerçek ortaya çıktı! Sturridge'in imza parası...

03.09.2019 13:34
Gerçek ortaya çıktı! Sturridge'in imza parası..., System.String[]

Trabzonspor efsanesi Ali Kemal Denizci, yıllık kazancı tartışılan Daniel Sturridge ile ilgili kimsenin bilmediği bir gerçeği açıkladı.

Trabzonspor efsanesi Ali Kemal Denizci, yıllık kazancı tartışılan Daniel Sturridge ile ilgili kimsenin bilmediği bir gerçeği açıkladı. İngiliz forvet, 1.5 milyon Euro garanti ücretin yanı sıra 2 milyon Euro da imza parasına anlaşma sağladı. U19 takımı Genel Koordinatörlüğü de yapan Ali Kemal Denizci, Sturridge'in 2 milyon Euro'luk imza parasını sponsor firmaların karşıladığını söyledi.

SOSA'NIN ALDIĞI ÜCRET ÇOK YÜKSEK

Bordo mavili kulübün Arjantinli yıldızı Jose Sosa ile ilgili de konuşan Ali Kemal Denizci, kaptan ile orta yolun bulunup yeni sözleşme yapılması gerektiğini söyledi. Denizci'nin açıklamaları şöyle: Sosa'nın aldığı para çok yüksek. Yönetim o paraları veremez. Sosa kaliteli topçu. Takımda kalmalı ama bu konuda kendisi de fedakarlık yapmalı. Ben, kendi çocuklarımızın oynamasından yanayım. F. Bahçe maçında Koray'ın oyuna girmesi beni çok mutlu etti.

Gerçek ortaya çıktı! Sturridge'in imza parası...
Gerçek ortaya çıktı! Sturridge'in imza parası...

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor Gerçek ortaya çıktı! Sturridge'in imza parası... - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Yunanistan batı karasularındaki egemenlik sahasını genişletti, Türkiye'den jet tepki geldi Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi ABD bu kareyi konuşuyor! Melania Trump'ın seçimi veda gününe damga vurdu Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Son Dakika: Destekleme ve yetiştirme kursları ile takviye kurslarında yüz yüze eğitim 22 Ocak'ta başlayacak Joe Biden, resmen ABD'nin 46. Başkanı oldu 10 yıl önce kıyafet almamaya yemin eden öğretmen 100 bin TL biriktirdi Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı