Gercüş'te Aşı ve Budama Ustalarına Malzeme Verildi - Son Dakika

Gercüş'te Aşı ve Budama Ustalarına Malzeme Verildi

18.02.2012 12:20
Gercüş'te Aşı ve Budama Ustalarına Malzeme Verildi, System.String[]

Batman'ın Gercüş ilçesinde düzenlenen aşı ve budama ustası yetiştiriciliği kursuna katılıp sertifika kazanan kursiyerlere budama seti verildi.

Batman'ın Gercüş ilçesinde düzenlenen aşı ve budama ustası yetiştiriciliği kursuna katılıp sertifika kazanan kursiyerlere budama seti verildi.

Gercüş ilçesinde geçen yıl düzenlenen aşı ve budama ustası yetiştiriciliği kursunu başarıyla tamamlayan ve sertifika alan 53 aşı ve budama ustalarına, çalışmalarında kullanmak üzere budama makası, ağaç testeresi, aşı bıçağı, aşılarda kullanılacak macun ve bandında içinde olduğu seti Kaymakam Halit Mengi ve Ziraat Odası Başkanı Şefik Öner tarafından verildi.

Kaymakam Mengi, ilçede tarımla ilgili aktif olarak çalışan Ziraat Odası'nın hazırladığı projelerini taktir ettiklerini, her zaman projelere ellerinden gelen desteği sunmaya çalıştıklarını söyledi.

- BATMAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gercüş'te Aşı ve Budama Ustalarına Malzeme Verildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Son Dakika: Başakşehir, deplasmanda Leipzig'e 2-0 yenildi Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Çin, koronavirüs potansiyel aşılarının "hiçbir yan etkisinin" olmadığını ileri sürdü