Gercüş'te Okul Müdürleriyle Toplantı - Son Dakika

Gercüş'te Okul Müdürleriyle Toplantı

04.12.2018 16:28
Gercüş'te Okul Müdürleriyle Toplantı, System.String[]

Gercüş ilçesinde Belediye Başkan Vekili Kaymakam Mevlüt Şekerci başkanlığında okul müdürleriyle toplantı yapıldı.

Gercüş ilçesinde Belediye Başkan Vekili Kaymakam Mevlüt Şekerci başkanlığında okul müdürleriyle toplantı yapıldı.

Halk Eğitim Merkezi Konferans salonunda yapılan toplantıya, Şekerci, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Taşpınar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Siraç Badur ve tüm lise müdürleri katıldı.

Şekerci, liselerin sadece üniversiteye öğrenci yetiştiren kurumlar olarak değil milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, ahlaklı ve aynı zamanda akademik anlamda bireyler yetiştiren kurumlar olarak yönetilmesi gerektiğini söyledi.

Bunun için en büyük işin öğretmenlerine de örnek olacak çalışmalar yapması ve davranışlar sergilemesi gereken müdürlere düştüğünü kaydeden Şekerci, "Öğrencilerimizin sadece hayalleri ile değil, sosyal ve ekonomik halleriyle de gündemimizde olması gerekir." dedi.

Badur ise "Eğitime verdiği ve vereceği desteklerinden dolayı tüm okul müdürleri adına Sayın Kaymakamımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler de okul müdür ve yardımcılarımıza ülkemizin geleceği olan gençlerimiz için yapacakları her türlü çalışmada destek olacağımızın sözünü veriyoruz." diye konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gercüş'te Okul Müdürleriyle Toplantı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaşlı Josef de Souza sözünde durdu, buz tutmuş havuza atladı Cadde ortasında dehşet! Baltayla saldırdıkları şahsı bacağından yaraladılar Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim Talisca'nın Çin'den ayrılmak istemesinde sevgilisiyle arasının bozulması etkili oldu Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı