Geri Kazanım Projesi Bilgilendirme Çalışmaları Sürüyor - Son Dakika

Geri Kazanım Projesi Bilgilendirme Çalışmaları Sürüyor

05.01.2012 17:00
Geri Kazanım Projesi Bilgilendirme Çalışmaları Sürüyor, System.String[]

(ÇAKAB) 2009 yılında başlatılan Geri Kazanım projesi kapsamında düzenlenen bilgilendirme çalışmaları sürüyor.

Çanakkale Katı Atık Yönetim Birliğince

(ÇAKAB) 2009 yılında başlatılan Geri Kazanım projesi kapsamında düzenlenen bilgilendirme çalışmaları sürüyor.

Çalışmalar kapsamında Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Özkan Vural, ÇAKAB ve yetkilendirilmiş kuruluş ÇEVKO'nun elemanlarınca İsmetpaşa Mahallesi'ndeki bir sitenin yönetim ofisinde geri kazanım konusunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Belediye Başkanı Gökhan, geri dönüşümün öneminden ve çevreye katkıların bahsetti ve mahalle sakinlerine broşür, kafes ve kumbara noktalarını gösterir liste ile çöp torbası bıraktı.

ÇAKAB Birlik Müdürü ve Çanakkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Aysun Kavcar ise artık ambalaj atıklarını toplama sistemini değiştirdiklerini belirterek, " Daha önce vatandaşlarımıza bir gün belirtiyor ve ambalaj atıklarını belirtilen günde apartman giriş kapısının dışına bırakmasını istiyorduk. Şimdi ambalaj atıkları toplama kafeslerinin sayılarını artırıp, vatandaşlarımızdan bu tür atıkları kafeslere getirmelerini talep ediyoruz" dedi.

- ÇANAKKALE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Geri Kazanım Projesi Bilgilendirme Çalışmaları Sürüyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Derbi maçı sonrası Fenerbahçe taraftarının coşkusu stat çevresine taştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Evde çıkan yangında dumandan zehirlenen 2 çocuk hayatını kaybetti Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı