Son Dakika Haberleri: Gezi Parkı'nda Uyuyan Bir Kişinin Kafasında Şişe Kırdığı İddia Edilen Suriyeli Bıçaklandı

Gezi Parkı'nda Uyuyan Bir Kişinin Kafasında Şişe Kırdığı İddia Edilen Suriyeli Bıçaklandı

7 ay önce

Taksim Gezi Parkı'nda Suriye uyruklu bir kişi parkta uyuyan birine saldırdığı gerekçesiyle dövülüp kalçasından bıçaklandı. Suriyeli yaralı kanlar içerisinde yere yığılırken, saldırgan ise kayıplara karıştı.

İstanbul Taksim Gezi Parkı'nda Suriyeli bir kişi parkta uyuyan birine saldırdığı gerekçesiyle dövülüp kalçasından bıçaklandı. Kanlar içinde yere yığılırken pantolon ile tişörtünü çıkarttı. Saldırgan olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

SURuYELİ BİR KİŞİ UYUYAN BİRİNE SALDIRDI

Olay saat 08.00 sıralarında, Gezi Parkı içinde meydana geldi. İddialara göre, adının Musa olduğu öğrenilen Suriyeli bir kişi, henüz belirlenemeyen bir nedenle, parkta uyuyan bir kişinin kafasına şişeyle vurdu. Bunu gören parktakiler, kaçmaya başlayan saldırganı yakalayarak dövdü. Bu sırada bir kişi, Musa adlı kişiyi sol kalçasından bıçakladı. Saldırgan daha sonra kayıplara karıştı.

KAN İÇİNDE KALAN PANTOLON VE TİŞÖRTÜNÜ ÇIKARTTI

Suriyeli Musa, saldırının ardından acıyla yere yığıldı. Çevredeki vatandaşların yardımıyla bir duvara oturan Musa, bir süre sonra, kan içinde kalan pantolon ile tişörtünü çıkarttı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ekibi sevk edildi.

Yaralı gencin kan kaybettiğini gören bir polis memuru, yanına giderek tişörtle bacağına turnike yaptı. Yaralı, daha sonra olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.


YORUMLAR


Adana'ya Kokain Getiren Uzman Çavuş Tutuklandı Diriliş Ertuğrul'un Başrol Oyuncusu Engin Altan Düzyatan İçin Ayrılık Kararı Verildi

Rus Sberbank, Denizbank'ı Yılın İlk Çeyreğinde Satmayı Planlıyor