Ghezzal cephesinden 'Hain' diyen taraftarlara çok sert cevap geldi - Son Dakika

Ghezzal cephesinden 'Hain' diyen taraftarlara çok sert cevap geldi

24.07.2021 15:49

Rachid Ghezzal'ın Galatasaray ile Beşiktaş arasında gidip gelmesinden dolayı Türkiye'de temsilcisi Hakan Korkmaz, sosyal medyada ağır hakaretlere maruz kaldı. Korkmaz kötü sözler yazanlara sert çıkıştı. Hakan Korkmaz, "Sizin kadar ben de Beşiktaş'ta kalmasını istiyorum ve oyuncuya da ilettim. Bana komisyoncu dediniz, hain dediniz. Beşiktaş dışında da bir kulüple görüşmedim" dedi.

Yılan hikayesine dönen Rachid Ghezzal transferinde galip gelen taraf Beşiktaş oldu. Ancak transfer bitmesine rağmen tartışmalar devam ediyor. Eleştirilerden nasibini en çok alan isimlerden birisi de menajer Hakan Korkmaz. Korkmaz sosyal medya hesabından kendisine hakaretler iletenlere ağır cevap verdi.

İşte Korkmaz'ın açıklamaları:

"Oyuncuyu getirdiğimde bana komisyoncu dediniz, şimdi ise hain. Ben hiçbir zaman Beşiktaş dışında bir kulüple görüşmedim. Sn. Sergen Yalçın, Sn. Ahmet Nur Cebi ve Sn. Emre Kocadağ'ın olduğu yerde bunu yapmam mümkün değil ve ayrıca etik olmayacağının her zaman farkındaydım.

"TARAFTARIN BİLMESİNİ İSTERİM"

Ben her zaman herkes yerinde güzel mantalitesi ile hareket ettim bunu sevgili Beşiktaş taraftarının bilmesini isterim. Sizin kadar bende oyuncunun Beşiktaş'ta kalmasını istiyorum ve net bir şekilde oyuncuya da illettim konuşmalarımızda.

"SESSİZ KALDIM"

TV'de, basında ve sosyal medyada hakkımda çıkan eleştiri ve iftiralara itibar etmemenizi rica ediyorum. Bu süreçte sesiz kalmamın nedeni oyuncuya ve Beşiktaş Kulübü'ne zarar vermemektir. Yakında görüşmek dileği ile hoşça kalın."

Ghezzal cephesinden 'Hain' diyen taraftarlara çok sert cevap geldi
Ghezzal cephesinden 'Hain' diyen taraftarlara çok sert cevap geldi

Son Dakika Spor Ghezzal cephesinden 'Hain' diyen taraftarlara çok sert cevap geldi - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Beşiktaş'tan sakatlık haberleri peş peşe geliyor! Şimdi de Welinton eklendi 17:43 Beşiktaş'tan sakatlık haberleri peş peşe geliyor! Şimdi de Welinton eklendi Masaj salonu görünümlü işletmede 'fuhuş' baskını: 9 gözaltı 17:32 Masaj salonu görünümlü işletmede 'fuhuş' baskını: 9 gözaltı AK Parti, kanun teklifini Meclis'e getirmeye hazırlanıyor: Küçük esnafa vergi muafiyeti geliyor 17:30 AK Parti, kanun teklifini Meclis'e getirmeye hazırlanıyor: Küçük esnafa vergi muafiyeti geliyor
Borçla ejder meyvesi yetiştirmeye başladılar, dalında tanesini 35 liradan satıyorlar 17:08 Borçla ejder meyvesi yetiştirmeye başladılar, dalında tanesini 35 liradan satıyorlar Lazio maçı öncesi Galatasaray'da değişiklik! Feghouli ve Emre Kılınç takımla çalışmalara başladı 17:03 Lazio maçı öncesi Galatasaray'da değişiklik! Feghouli ve Emre Kılınç takımla çalışmalara başladı Konya'da yaşanan kazada amcasının yerine suçu üstlenmeye çalıştı 16:46 Konya'da yaşanan kazada amcasının yerine suçu üstlenmeye çalıştı
Survıvor All Star'da 3 kadın yarışmacının adı konuşulmaya başlandı 16:29 Survıvor All Star'da 3 kadın yarışmacının adı konuşulmaya başlandı Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan fahiş fiyat açıklaması: Etiketlerdeki fahiş fiyat artışının önüne geçeceğiz 15:38 Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan fahiş fiyat açıklaması: Etiketlerdeki fahiş fiyat artışının önüne geçeceğiz
Advertisement