Son Dakika Haberleri: Gıda Bankaları Bayrama Kadar Açık

Gıda Bankaları Bayrama Kadar Açık

20 gün önce

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Merve Ateş, Salihli'de engelli bir vatandaşa akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

Gıda Bankaları Bayrama Kadar Açık, System.String[]

Ateş, ardından Büyükşehir Belediyesi Gıda Bankası'nda incelemelerde bulundu ve  Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda'yı ziyaret etti. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Merve Ateş, ihtiyaç sahibi vatandaşların faydalandığı Gıda Bankalarının il genelinde  Kurban Bayramı öncesi açık olduğunu belirtti.

İl genelindeki çalışmalarına tüm hızıyla devam eden  Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi, ilçelerdeki çalışmalarını da sürdürüyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Merve Ateş,  Salihli'de engelli vatandaşa akülü tekerlekli sandalye hediye etti. Ateş ardından Büyükşehir Belediyesi Gıda Bankası'nda incelemelerde bulundu ve  Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda'yı ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Merve Ateş, ihtiyaç sahibi vatandaşların faydalandığı Gıda Bankasının il genelinde de bayram öncesi açık olduğu ve vatandaşa hizmet verdiğini belirtti. Ateş, "İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın zor durumda kalmaması için  Kurban Bayramı öncesinde de Gıda Bankalarımız açık olacak" dedi.

ZEKİ KAYDA'YA ZİYARET

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Merve Ateş,  Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda'yı da ziyaret etti. Ziyarette,  Salihli Belediye Başkan Yardımcısı  İbrahim Karaca ve Büyükşehir Belediyesi  Salihli Koordinasyon İşleri Müdürü Ali Rıza Ünveren de hazır bulundu. Ziyarette,  Manisa Büyükşehir Belediyesi ve  Salihli Belediyesi işbirliğinde ilçeye yapılacak olan sosyal projeler ve hizmetler değerlendirildi.  Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda, ziyaretinden dolayı Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Merve Ateş'e teşekkür etti


Dondurma Çubuğundan 500 Bin Liralık Araba Kazandı ama Şimdi Kara Kara Düşünüyor NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!
FETÖ'den Yargılanan Eski İl Emniyet Müdürü Tahliye Edildi