Steaua Bükreş'in sahibi Becali'den futbolculara cinsel ilişki eleştirisi - Son Dakika

Steaua Bükreş'in sahibi Becali'den futbolculara cinsel ilişki eleştirisi

2 ay önce

Romanya Ligi ekibi Steaua Bükreş'in sahibi Gigi Becali, "Oyuncularım kız arkadaşlarıyla çok sık cinsel ilişkiye giriyor. Bu yüzden son zamanlarda futbol oynamıyorlar." dedi.

Romanya 1. Ligi'nde mücadele eden Steaua Bükreş'in sahibi Gigi Becali takımın son dönemdeki performans düşüklüğü ile ilgili oldukça çok konuşulacak açıklamalara imza attı.

"COMAN FUTBOL DIŞINDAKİ HER ŞEYE BİRAZ ARA VERMELİ"

Son olarak Cluj'a yenilen ve zirve mücadelesinde 8 puanlık farkla geriden kalan Steaua Bükreş'te Rumen basınına konuşan kulübün sahibi Becali, "Oyuncularım kız arkadaşlarıyla çok sık cinsel ilişkiye giriyor. Bu yüzden son zamanlarda futbol oynamıyorlar. CFR oyuncularına haftada en fazla 1 kez bu izni veriyor ve gösterdikleri performans da ortada. Bizim forvetimiz Florinel Coman da biraz dinlenmeli ve futbol dışındaki her şeye biraz ara vermeli." ifadelerini kullandı. Becali'nin bu açıklamaları büyük yankı uyandırdı.

(Fanatik)

Steaua Bükreş'in sahibi Becali'den futbolculara cinsel ilişki eleştirisi
Kaynak: Hürriyet


YORUMLAR


Son Dakika

Türkmenistan'da şu ana kadar Kovid-19 vakası görülmedi! İşin sırrı üzerlik bitkisi mi?
Koronavirüsten eşini ve bebeğini kaybeden acılı baba konuştu: Yaşadıklarım 40 yılıma bedel 18 yaş altı çocukların ve 60 yaş üzerinin sokağa çıkması yasaklanacak