Son Dakika Haberleri: Dünyaca Ünlü Model Gigi Hadid'ten İtiraf: Ben de Dolgun Kalçalarım Olsun İsterdim

Dünyaca Ünlü Model Gigi Hadid'ten İtiraf: Ben de Dolgun Kalçalarım Olsun İsterdim

26 gün önce

Modelliğe ilk başladığı dönemde fazla kilolu olmakla eleştirilen dünyaca ünlü model Gidi Hadid, katıldığı programda itiraflarda bulunarak, "Ben de dolgun kalçalarım olsun isterdim" dedi.

Gigi Hadid, Haşimoto hastalığı nedeniyle zor günler geçiriyor. Güzel model katıldığı bir konuşmaya Kendall Jenner ve Ashley Graham'la birlikte soruları cevaplandırdı.

"BEN DE DOLGUN KALÇALARIM OLSUN İSTERDİM"

Konuşmasında Gigi Hadid, "Kilo almak için bir yandan hamburger yiyorum, bir yandan da squat yapıyorum. Aslında kendi haline bırakılma özlemi çekiyorum. Ben de dolgun kalçalarım olsun isterdim." dedi.

HAŞİMATO HASTALIĞI NEDİR?

Haşimato, tiroit bezinin otoimmün; yani kişinin kendi koruma mekanizmasını, tiroit dokusunu bir yabancı olarak tanıması ile ortaya çıkan bir tiroit hastalığıdır. Bu durum tiroit hormon fazlalığı yani hipertiroide yol açabilmekle beraber yıllar içinde tiroid hormon yetmezliğine de neden olabilmektedir. Haşimato hastalığı 1912 yılında Japon bilim adamı Akira Haşimato tarafından tanımlandığı için bu ismi almıştır.

Gigi Hadid'in Koltuk Altı Kıllarını Temizlemeden Verdiği Poz Hayranlarını Yıktı

Yıldız Şarkıcı Zayn Malik'in, Masajcıyla Geçirdiği Tek Gecelik İlişkisi Başına İş Açtı

Tek Gecelik İlişkisi Pahalıya Patladı! Zayn Malik Kimdir?


YORUMLAR


Balık Halinde Boy Denetimine Uymayan 22 Ton Balığa El Konuldu Duyan Bankaya Koştu! Devletten Konut Hesaplarına 20 Bin, Çeyiz Hesaplarına 7 Bin 500 Lira Destek

Melih Gökçek Ankara İçin İsim Verdi: Ben Olmayacaksam Mehmet Özhaseki Olmalı