Gigi Hadid ve Zayn Malik'in kızının ismi sonunda ortaya çıktı - Son Dakika

Gigi Hadid ve Zayn Malik'in kızının ismi sonunda ortaya çıktı

22.01.2021 12:11
Gigi Hadid ve Zayn Malik'in kızının ismi sonunda ortaya çıktı, System.String[]

İlk bebeğini kucağına almanın heyecanı içinde olan dünyaca ünlü model Gigi Hadid, 4 ay sonra bebeğinin adının "Khai" olduğunu açıkladı. Hadid, ismini açıkladığı bebeğinin yüzünü göstermemeye devam ediyor.

Gigi Hadid, Zayn Malik ile ilişkisinden dünyaya gelen kızının adını aylar sonra Instagram hesabından yaptığı bir hamleyle açıkladı. 25 yaşındaki Gigi Hadid, Instagram sayfasında kendisiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bölüme "Khai'nin annesi" notunu ekledi. Böylece minik bebeğin adı da ortaya çıkmış oldu.

KHAİ ADININ ANLAMI NE?

"Khai" kelimesinin sözlük anlamının seçilmiş kişi ya da asil kişi, asalet anlamına geldiği belirtildi. Khai ismi, Gigi Hadid'in kardeşi Bella'nın ikinci adı ile de benzerlik gösteriyor. Bella Hadid'in tam adı Isabella Khair Hadid. Arapça bir kelime olan "Khair", "iyi, bereketli, nimet" gibi anlamlara geliyor.

Gigi Hadid ve Zayn Malik'in kızının ismi sonunda ortaya çıktı

ANNE-BABA OLDUKLARINI INSTAGRAM'DAN DUYURMUŞLARDI

Gigi Hadid ile Zayn Malik, bebeklerinin dünyaya gelişini bir Instagram hesabından yaptığı "Kızımız hafta sonu bize katıldı dünyamızı değiştirdi' paylaşımıyla duyurmuştu. Zayn Malik ise kendi sosyal medya sayfasından kızının doğumunu duyururken "Hissettiklerimi kelimelere dökmeye çalışmak imkansız" demişti.

Gigi Hadid ve Zayn Malik'in kızının ismi sonunda ortaya çıktı
Gigi Hadid ve Zayn Malik'in kızının ismi sonunda ortaya çıktı
Gigi Hadid ve Zayn Malik'in kızının ismi sonunda ortaya çıktı

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Gigi Hadid ve Zayn Malik'in kızının ismi sonunda ortaya çıktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Şeyma Subaşı'ndan milyarder sevgilisiyle sarmaş dolaş samimi poz Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan'ın sabıkalı olduğu ortaya çıktı Galatasaray, Atatürk Olimpiyat Stadı için harekete geçiyor İran ve ABD'yi savaşın eşiğine getiren füze saldırısının detayları ortaya çıktı Müge Anlı'dan canlı yayında tepki çeken gaf: Eskortun tecavüze uğrayıp ağlamasının anlamı yok Koronavirüsü yok eden cihaz Van'dan 4 ülkeye ihraç edildi Son Dakika! Müjdat Gezen ve Metin Akpınar, Cumhurbaşkanı'na hakaret suçlamasıyla yargılandıkları davadan beraat etti Sokak ortasında kanlı hesaplaşma! Silahını çekip kurşun yağdırdı, 2'si kardeş 3 kişi hayatını kaybetti