Ginger e Fred Filmi - Son Dakika

Ginger e Fred Filmi

13.07.2011 18:39
Ginger e Fred Filmi, System.String[]

Ginger e Fred filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Ginger e Fred filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Son kez birlikte dans edişlerinin üzerinden otuz yılı aşkın bir süre geçmiş ve şimdi de tuhaf ve nostaljik bir buluşmayı kutlamaktalar. Televizyon onları bir Noel eğlence programına davet etmiş. Adlarını Amerikalı meşhur idollerinden alıyorlar: Ginger Rogers ve Fred Astaire. Gerçek adları ise, Amelia Bonetti ve Pippo Botticella. Geçmişte kısa süreli bir başarı yakalamış olan bu dansçı çift, uzun süre önce yollarını ayırmış.

Amelia şimdi küçük bir kasabada kızı ve iki torunuyla yaşarken, Pippo Orvieto'da taksitle ansiklopedi satmakta. Önce Amelia Roma'ya trenle gelir. İstasyonda gördükleri onu biraz şaşırtır; otelde diğer konuk sanatçılarla karşılaşınca şaşkınlığı daha da artar. Burada Pippo'yu bulur. Ertesi sabah konuklar arabayla stüdyoya götürülür. Televizyon, onlara tümüyle yabancı bir dünyadır. Şovun konukları makyaj odasına çağrılır: Adriano Celentano, Bette Davis, Marlene Dietrich, XII. Pius, Liza Minelli, Garibaldi, Tarzan ve Ginger ile Fred...

Yönetmen: Federico Fellini

Senaryo: Tullio Pinelli, Tonino Guerra, Federico Fellini

Oyuncular: Augusto Poderosi, Friedrich von Ledebur, Franco Fabrizi, Marcello Mastroianni, Giulietta Masina

Filmin Türü: Komedi, Drama,

Orijinal Adı: Ginger e Fred

Yapımcı Firma: Bibo TV

Yapım Yılı: 1986

Yapım Ülkesi: İtalya, Fransa, Batı Almanya

Orijinal Dili: İtalyanca, İngilizce

Filmin Süresi: 125 dk.

Ginger e Fred Filmi

Son Dakika Güncel Ginger e Fred Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Mesut Özil'in Fenerbahçe için İstanbul'a gelişi, dünya basınında geniş yer buldu Anlaşmaya vardılar, Marius Sumudica Süper Lig'e geri dönüyor Kulisleri hareketlendiren iddia: CHP'nin HDP ile yakınlığından rahatsız olan Akşener, yeni ittifak kuruyor Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı'ya 1 milyonluk hediye aldı Etkisini saat 14.00'e kadar sürdürecek kar yağışı bugün İstanbul'u terk edecek Paralar yarın yatmaya başlıyor! Emekliler maaş ve ek ödemelerini zamlı alacak Yunan Jeopolitik Güvenlik Uzmanı Filis: 2021 yılında Türkiye ile ufak bir çatışma yaşanabilir 18 yaşındaki Müslüman gence kargoyla İncil gönderildi, aile şaşkına döndü: Sen mi sipariş verdin?