Son Dakika Haberleri: Giresun'da 1 PKK'lı Terörist Yakalandı (2)

Giresun'da 1 PKK'lı Terörist Yakalandı (2)

8 gün önce

İRANLIYMIŞGiresun'un Güce ilçesi kırsalında, güvenlik güçlerince yürütülen operasyonlarda sağ ele geçirilen teröristin, PKK'nın sözde 'Karadeniz Açılım Grubu'na geçen yıl takviye olarak gönderilen, 'Kawa' kod adlı ve İran uyruklu olduğu ortaya çıktı.

Giresun'da 1 PKK'lı Terörist Yakalandı (2), System.String[]
İRANLIYMIŞ

Giresun'un Güce ilçesi kırsalında, güvenlik güçlerince yürütülen operasyonlarda sağ ele geçirilen teröristin, PKK'nın sözde 'Karadeniz Açılım Grubu'na geçen yıl takviye olarak gönderilen, 'Kawa' kod adlı ve İran uyruklu olduğu ortaya çıktı. Bölgede uzun süredir açlıktan bitkin düştüğü gözlenen teröristin sorgusunun sürdürüldüğü belirtildi.

Bölgedeki birçok çatışmada yakalanamadan kaçan 'Kawa' kod adlı teröristin yanında bulunduğu bilinen ve İçişleri Bakanlığı'nın 'aranan teröristler listesi'ndeki 'gri kategori'de yer alan, 'Aras' kod adlı terörist Aras Aslan'ın da yakalanması için operasyonlar yoğunlaştırıldı.
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 06:45 Kaynak: DHAKadın Teröristin Not Defterine Yazdıkları PKK'nın Kirli Yüzünü Bir Kez Daha Ortaya Çıkardı Hırsızlık Yapmak İçin Girdikleri Binadan Apartman Sakini Tarafından Silahla Kovalandılar Atatürk'ün Yapay Zeka Tarafından Renklendirilen Görüntüleri Sosyal Medyada Gündem Oldu! Kızıl Geyikler Vurulmak İçin Açık Artırmayla Satışa Çıkartıldı