Son Dakika Haberleri: Giresun'da Denizde Kaybolan 3 Çocuktan 2'si Öldü, Acılı Baba Sinir Krizi Geçirdi!

Giresun'da Denizde Kaybolan 3 Çocuktan 2'si Öldü, Acılı Baba Sinir Krizi Geçirdi!

6 gün önce

Giresun'da serinlemek için girdikleri denizde kaybolan 3 çocuktan 2'sinin cansız bedenleri bulundu. Çocuklardan birinin durumunun ağır olduğu öğrenilirken acılı babanın sinir krizi geçirdiği anlar yürekleri dağladı.

Giresun'un Piraziz ilçesinde serinlemek için denize giren ve suda kaybolan 3 çocuk, arama kurtarma ekipleri ve vatandaşlar tarafından denizden çıkartıldı. Çocuklardan 2'si hayatını kaybederken, diğerinin de durumunun ağır olduğu öğrenildi.

DENİZE GİREN 3 ÇOCUK KAYBOLDU

Edinilen bilgilere göre, Piraziz ilçesinde serinlemek için denize giren 3 çocuk suda gözden kayboldu. Olayı gören vatandaşlar çocukları kurtarmak için harekete geçti.

2'SİNİN CANSIZ BEDENLERİ BULUNDU

Çocuklardan biri vatandaşların çabasıyla sudan çıkartılarak hastaneye kaldırıldı. Vatandaşlar tarafından kurtarılan çocuğun durumunun ağır olduğu öğrenilirken, diğer iki çocuğun arama kurtarma ekipleri tarafında denizden cansız bedenleri çıkartıldı.

SİNİR KRİZİ GEÇİREN BABA YÜREK DAĞLADI

Olayı haber alan çocukların aileleri sahil kenarına gelerek arama kurtarma çalışmalarını takip etti. Sinir krizi geçiren çocuklardan birinin babasına ise sağlık ekipleri müdahale etti.

Acı haberi alan babanın sinir krizi geçirdiği anlar kameralara yansıdı;
Uyanık Çift, Çarşafa Gizleyerek Bir Günde 22 Teneke Zeytinyağı Çaldı! O Anlar Kamerada Saldırgan Baba, Çocuğun Ateşi Düşmeyince Doktorun Başında Parke Taşı Parçaladı

İSPARK Görevlisi, Motosikletli Kapkaççılara Tekme Atarak Parayı Kurtardı! O Anlar Kamerada Adnan Oktar'ın Annesinin Örgüt İçinde 'Mehdi Annesi' Olarak İtibar Gördüğü Ortaya Çıktı