Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Emür Açıklaması - Son Dakika

Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Emür Açıklaması

03.01.2012 13:28
Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Emür Açıklaması, System.String[]

Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Emür, "Vali Dursun Ali Şahin'den aldığımız güç ve yetkilerle uyumlu, ahenkli çalışma sistemimizi bu yıl da sürdüreceğiz" dedi.

Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Emür, "Vali Dursun Ali Şahin'den aldığımız güç ve yetkilerle uyumlu, ahenkli çalışma sistemimizi bu yıl da sürdüreceğiz" dedi.

Emür, İl Özel İdaresi Toplantı Salonu'nda, müdürlerin katılımıyla gerçekleştirdiği toplantıda yaptığı konuşmada, 2011 yılında birçok başarılı çalışmaya imza attıklarını, aynı başarıyı bu yıl da göstereceklerini belirtti.

Geçen yıl yapılan çalışmalar, uygulamaya koyulan projeler ve planların başarıyla yürütüldüğünü ifade eden Emür, şöyle konuştu:

"Cumhuriyetimizin kurucu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Az zamanda çok ve büyük işler yaptık' sözünden hareketle, İl Özel İdaresi'nde gerçekten az zamanda çok ve büyük işler yaptık. Bu işlerin en büyüğü ve en güzeli hiç kuşkusuz özel idaremizde çalışma barışını temin etmektir. Valimiz sayın Dursun Ali Şahin'den aldığımız güç ve yetkilerle, uyumlu, ahenkli çalışma sistemimizi bu yıl da sürdüreceğiz. Bu sistemin bozulmasına geri kalmasına, asla ama asla müsaade etmeyeceğiz. Bozan her kim olursa mutlaka sistem içinde çözüm arayacak ve gerekenleri yapacağımızdan herkesin emin olmasını istiyorum. Tek gayemiz halkımıza hizmet etmektir."

Toplantıda, 2012 yılı çalışma planları ve projeler görüşüldü.

- GİRESUN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Emür Açıklaması - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Avrupa Birliği'den gönderilen yangın söndürme uçakları sabah saatlerinde çalışmalara katılacak 00:54 Avrupa Birliği'den gönderilen yangın söndürme uçakları sabah saatlerinde çalışmalara katılacak Adana Demirspor, Shkodran Mustafi'yi transfer etmek için harekete geçti 00:22 Adana Demirspor, Shkodran Mustafi'yi transfer etmek için harekete geçti Milas'taki yangının bölgedeki termik santrallere yaklaşması büyük panik yarattı 23:40 Milas'taki yangının bölgedeki termik santrallere yaklaşması büyük panik yarattı
Bizim çocuklar tarih yazmaya devam ediyor! PSG'yi deviren Lille, Fransa Süper Kupası'nın sahibi oldu 23:01 Bizim çocuklar tarih yazmaya devam ediyor! PSG'yi deviren Lille, Fransa Süper Kupası'nın sahibi oldu 2 yıl önce babasını öldürüp daha sonra serbest kalan şahıs, bu sefer de kardeşini öldürdü 22:57 2 yıl önce babasını öldürüp daha sonra serbest kalan şahıs, bu sefer de kardeşini öldürdü Milyon takipçisi olan TikTok fenomeni Anthony Barajas, kız arkadaşıyla gittiği sinemada gözünden vurularak öldürüldü 21:09 Milyon takipçisi olan TikTok fenomeni Anthony Barajas, kız arkadaşıyla gittiği sinemada gözünden vurularak öldürüldü
Norveç'ten sonra Fransa Plaj Hentbolu Kadın Milli Takımı da bikini giyme zorunluluğuna tepki gösterdi 19:56 Norveç'ten sonra Fransa Plaj Hentbolu Kadın Milli Takımı da bikini giyme zorunluluğuna tepki gösterdi Şeyma Subaşı'nın Türk bayraklı paylaşımı büyük tepki topladı! Deniz Akkaya verdi veriştirdi 17:49 Şeyma Subaşı'nın Türk bayraklı paylaşımı büyük tepki topladı! Deniz Akkaya verdi veriştirdi
Advertisement