Giresun Orman Bölge Müdürü Ali Kaya'ya 'Yılın Bürokratı ' Ödülü - Son Dakika

Giresun Orman Bölge Müdürü Ali Kaya'ya 'Yılın Bürokratı ' Ödülü

27.11.2012 11:50
Giresun Orman Bölge Müdürü Ali Kaya'ya 'Yılın Bürokratı ' Ödülü, System.String[]

Giresun Orman Bölge Müdürü Ali Kaya, 54 Sivil Toplum Kuruluşu (STK) tarafından 'Yılın bürokratı' seçildi.

Giresun Orman Bölge Müdürü Ali Kaya, 54 Sivil Toplum Kuruluşu (STK) tarafından 'Yılın bürokratı' seçildi.

Orman Bölge Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen ödül töreninde STK temsilcileri adına konuşan Giresun Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (GESOB) Başkanı Ali Kara, her yıl STK'lar olarak Giresun'a gelişimine katkı sağlayan bürokratları ödüllendirdiklerini söyledi.

Bu yıl da başarılı çalışmaları ve Giresun'a sağladığı ciddi katkılardan dolayı Orman Bölge Müdürü Ali Kaya'yı 'Yılın bürokratı' olarak seçtiklerini ifade eden Kara, "Giresun'daki bürokratları hem ödüllendirmek, hem bu yolla kendilerini daha fazla teşvik etmek, hem de ilimizde görev yapan diğer bürokratlar arasında rekabet ortamını sağlamak üzere kendilerini ödüller veriyoruz. Bu yıl da Giresun Orman Bölge Müdürümüz Sayın Ali Kaya'yı, başarılı, özverili ve Giresun'a sağladığı ciddi katkılardan dolayı 54 STK olarak 'Yılın bürokratı' seçtik. Bundan sonra da sürdürdüğü başarılı çalışmalar ile Giresun'a sağladığı katkıların artarak devam etmesini temenni ediyoruz." dedi.

Orman Bölge Müdürü Ali Kaya ise yaptığı konuşmada, Giresun'da bulunmaktan ve hizmet etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Giresun'a hizmet etmek benim için şereftir." diye konuştu.

Ödülü tüm Giresun Orman Bölge Müdürlüğü personeli adına aldığını ifade eden Kaya, şunları aktardı: "Bu ödül bizim sorumluluklarımızı artırdı. Giresun'a 2013 yılında daha fazla hizmet etme sözü veriyoruz."

Giresun Orman Bölge Müdürü Ali Kaya'ya 'Yılın Bürokratı ' Ödülü

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Giresun Orman Bölge Müdürü Ali Kaya'ya 'Yılın Bürokratı ' Ödülü - Son Dakika


Son Dakika

Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, koronavirüse yakalandı Son Dakika: Ankaragücü-Hatayspor maçı ileri bir tarihe ertelendi Hababam Sınıfı'ndaki sahne gerçek oldu! Niğde'de ormanda okul açıldı Optimar'dan genel seçim anketi! AK Parti zirvede tutunurken, sadece 3 parti barajı geçebildi Sıla ve Hazer Amani çiftinin sık sık ayrılıp barıştığı öne sürüldü ABD'li Citi'den gümüş ve altın fiyatlarında yükseliş tahmini! Rekor gelebilir İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı