Giresun Valiliği uygunsuz görüntülerle ilgili açıklama yaptı: 2 polis görevden alındı - Son Dakika

Giresun Valiliği uygunsuz görüntülerle ilgili açıklama yaptı: 2 polis görevden alındı

19.05.2022 23:46
Giresun Valiliği uygunsuz görüntülerle ilgili açıklama yaptı: 2 polis görevden alındı

Giresun'da lise öğrencisi oldukları öne sürülen gençlerin deniz kıyısında uygunsuz şekilde yakalanmasına ilişkin görüntüler tepki topladı. Giresun Valiliği'nden yapılan açıklamada görüntülerle ilgisi olduğu tespit edilen 2 polis memurunun görevden uzaklaştırıldığı açıklandı.

Giresun'daki bir sahilde liseli oldukları iddia edilen iki gencin uygunsuz görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. Görüntülerin internete düşmesinin ardından Giresun Valiliği, Twitter hesabından konuyla ilgili paylaşım yaptı.

"AÇIKLAMA YAPILMASI GEREĞİ DUYULMUŞTUR"

Valilik'ten yapılan açıklamada deniz kıyısında meydana gelen bir olaya müdahale sırasında kayda alınan ve daha sonra sosyal medyada paylaşılan iki gencin görüntüleri ile ilgili açıklama yapılması gereği duyulduğu belirtildi.

İDARİ TAHKİKAT BAŞLATILDI

Giresun Valiliği, paylaşımında "13.05.2022 tarihinde yaşanan olayın ardından Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından adli tahkikata, Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığınca müfettiş görevlendirilerek idari tahkikata başlanılmıştır.

2 POLİS MEMURU GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI

Yapılan inceleme sonucunda söz konusu görüntülerle ilgisi olduğu tespit edilen 2 polis memuru görevden uzaklaştırılmıştır" ifadelerine yer verdi.

Sahilde uygunsuz görüntülenen gençlerle ilgili Giresun Valiliği'nden açıklama: 2 polis görevden alındı
YORUMLAR (3)
500
Bahar Candan pembe parlak bikinisiyle olan pozunu 'Evlenince sileceğim' diyerek paylaştı Bahar Candan pembe parlak bikinisiyle olan pozunu 'Evlenince sileceğim' diyerek paylaştı Bandırmaspor, Polonyalı Mateusz Holownia'yı kadrosuna kattı Bandırmaspor, Polonyalı Mateusz Holownia'yı kadrosuna kattı Müzedeki cami şeklindeki soba ve hikayesi ilgi çekiyor Müzedeki cami şeklindeki soba ve hikayesi ilgi çekiyor

Son Dakika Güncel Giresun Valiliği uygunsuz görüntülerle ilgili açıklama yaptı: 2 polis görevden alındı - Son Dakika


Advertisement