Son Dakika Haberleri: Girişimcilik Konseyi Toplanıyor

Girişimcilik Konseyi Toplanıyor

8 yıl önce

Girişimcilik Konseyi, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ile kamu kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerinin katılımları ile 4 Ocak'ta İstanbul'da toplanacak.

Girişimcilik Konseyi Toplanıyor, System.String[]
Türkiye'de girişimciliğin geliştirilmesine yönelik çalışmaları bir çatı altında toplayarak stratejiler oluşturulmasını ve uygulamaya geçirilmesini sağlamak amacıyla kurulan Girişimcilik Konseyi, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün ile kamu kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerinin katılımları ile 4 Ocak'ta İstanbul'da toplanacak.

KOSGEB'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı, KOSGEB, İŞKUR, TÜBİTAK, YÖK, TOBB, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu, TOBB Genç Girişimciler Kurulu, TOBB Türkiye Girişim Sermayesi Meclisi, TESK, ASKON, ENDEAVOR Derneği, GYİAD, KAGİDER, MÜSİAD, TEKNOGİRİŞİM Derneği, TGBD, TİKAD, TÜGİK, TUSKON, TÜGİAD, TÜMSİAD, TÜRKONFED ve TÜSİAD girişimcilerimiz için aynı çatı altında toplanıyor.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün'ün Başkanlığını yürüteceği Konseyin, konsey adına kurum ve kuruluşlardan bilgi talep edilmesi de dahil olmak üzere sekreterya hizmetlerini KOSGEB İdaresi Başkanlığı yerine getirecektir.

Türkiye'nin 32 kuruluşunu girişimciler için aynı çatı altında toplayacak olan Girişimcilik Konseyi imza töreni Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Nihat Ergün, Kamu Kuruluşlarımız ve Sivil Toplum Kuruluşları'nın temsilcilerinin katılımları ile 4 Ocak 2012 tarihinde İstanbul Ceylan İnterContinental Oteli'nde gerçekleştirilecek.

- AnkaraAskere Gidemeyeceğini Öğrenen Genç, İntihar Girişiminde Bulundu Halkbank, 22 Bin TL Maaş Alan Milletvekillerine 10 Bin TL Promosyon Ödemesi Yaptı

Son Dakika! Erdoğan'la Görüşen ABD'li Senatör'den YPG Açıklaması: PKK'nın Politik Koludur